Emma StoneIII

Emily Jean Stone

8,5
95 263 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Stone

Czy podoba wam się Emma? Dlaczego tak, dlaczego nie?

Cartner

TAK <3
Ma piękne oczy i słodki głoś i ładny uśmiech.

Cartner

Nie, z uwagi na to że w roli w nowym Spider-Manie nie wyglądała zbyt dobrze także zawsze jak będę na nią patrzył to mi się będzie przypominać.

zubek29

Nie wyglądałe zbyt dobrze hahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah

użytkownik usunięty
Spiderman_filmaniak

"Nie wyglądała zbyt dobrze"... excuse me my language, but... jebłem.

No taka pomyłka :)

użytkownik usunięty
Spiderman_filmaniak

Heh, źle mnie zrozumiałeś. Nie nabijam się z twojej pomyłki przy cytowaniu. Pal sześć literówki. Po prostu leję z kolesia, który napisał, że "w nowym Spider-Manie nie wyglądała zbyt dobrze". WHF?

A to spoko :)

Cartner

tak, bo wpasowuje się w moje gusta.

Cartner

Wiem, że chcesz rozpętać Piekło! Sam powiedz jak uważasz.

TheMadness

Nie chcę :) Jestem dziewczyną tak ogólnie. Zastanawiało mnie co urzeka mężczyzn w wyglądzie Emmy lub może w jej osobowości scenicznej. Osobiście nie przepadam za jej głosem (jest dość nietypowy, dlatego pewnie dla części atrakcyjny) i oczami (ale w moim odczuciu to przez makijaż).

Cartner

Oj, wybaczcie. Jakby nie patrzeć Cartner kojarzy mi się z Carterem, a on był facetem. Już się biją. W sumie niezła taktyka, to na zasadzie - rzucę im trochę mięsa, niech walczą.

TheMadness

Nie miałam takiego planu :) A mój nick rzeczywiście wziął się od męskiego nazwiska i nie pierwszy się pomyliłeś :)

Cartner

Rozumiem, w każdym razie tak to wyglądało. Szczególnie, jak się gimbaza zaczęła rzucać z pazurami i wielokrotnie powtarzanymi frazami. A więc jednak! W takim razie nie pomyliłem się aż nadto.

Cartner

Osobiście mi się podoba, ma dosyć specyficzną urodę, podobają mi się jej oczy, ogólnie wyraz twarzy, uśmiech :)

Cartner

jest naprawdę piękna ma to coś w sobie

celcik21

kurde ja to chciałem powiedzieć :)

Cartner

Jest przezajebista z wyglądu

Cartner

Ma w sobie to coś. Nie wiem co jest w niej takie super po prostu jest świetna. To jest to coś :)

AnthonyCole

To coś co ona ma to jest przekonanie, pewność swojej wyjątkowości, doskonałości...

Cartner

Ma wyłupiaste oczy i jest ruda :)

Cartner

w Zombieland jest piękna, jako ruda ogólnie jest ładna :)

Cartner

Nie, wygląda jak młoda dziewczynka z liceum. Wolę kobiety.

Cartner

A no podoba się, wygląda na ostrą ;-). Dziewczyny/kobiety z silnym charakterem i z olejem w głowie to, to co tak naprawdę przyciąga facetów. Najgorsze są małe słodkie - idiotki, które albo na tobie wiszą albo chowają się pod pachą ;-/. Wygląd też jest ważny ale w mojej opinii nie ma brzydkich kobiet są te które o siebie nie dbają. Wystarczy się ładnie uczesać, umalować , zadbać o ''linię'', fajnie ubrać i już dziewczyna jak marzenie, a charakter i rozum to podstawa. Pozdrawiam.

Cartner

Dlaczego do meżczyzn, kobiety też mogą się wypowiedzieć
Mnie się bardzo podoba ten ginger bo nie jest stereotypową pięknością a jej wielkie oczy to masakra<3
i ten głos OMG

sickrabbit

Chciałam właśnie poznać opinię mężczyzn :) Bo uważam, że kobiety nie powinny się wypowiadać o wyglądzie kobiet, zawsze będzie w tym jakaś zazdrość lub złośliwość :)

Cartner

TAK!!!! Bo tak. :P

Cartner

Pukałby jak jechowy do drzwi! Ma dziewczyna to coś w sobie. Ladnie mruzy oczka hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones