Emma StoneIII

Emily Jean Stone

8,5
95 046 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Stone

jest za ładne. Ona nawet w połowie nie jest tak ładna, jak na tym zdjęciu. Czy to w ogóle ona jest?! ;p

Kazioo

A dlaczego to nie miała by być ona. Fajniutka jest :)
Ale rzeczywiście mogli by zmienić zdjęcie jest dużo więcej lepszych zdjęć.

jetli22

W Zombieland wyszła całkiem sympatycznie ;)

_morfeo_

W Zombieland wyszła więcej niż sympatycznie, ale gdy tak teraz oglądam jej fotki na googlach to czuje się lekko wydymany przez jej sztab charakteryzatorów:|

Jeffrey_Lebowski

u mnie w googlach wyskakują same jej fajne zdjecia;p
jak dla mnie fajny "zdrowy" rudzielec z niej:)

em82

Zdjęcie z IMDb jest świetne http://www.imdb.com/name/nm1297015/

Kazioo

kaziu woli walić pod Neytiri
smutny chłopczyk

użytkownik usunięty
Kazioo

fajna z niej laeczka bardzo ladna dziewczyna A KAZIOO DLA MNIE TO CIOTA

Kazioo

jak dla mnie kazioo to ty pedał jesteś skoro tak myślisz ;D

Kazioo

Kazioo ale z Cb ciota! Chyba niewidomy jestes!!!

użytkownik usunięty
Kazioo

To nie nasza wina, że jesteś gejem =/
Piękna dziewczyna, nie ma co.

Jako oglądałem zombieland to fajna dupa była ,a w rzeczywistości brzydka jak cholera, przynajmniej dla mnie,a o gustach sie nie dyskutuje :)

miloszek078

Emma jest super i w zombilandzie, jak i na innych zdjęciach z mniejszą charakteryzacją a nawet z jej brakiem. Po prostu piękna ruda laska!

Kazioo

Właśnie w/g mnie te zdjęcie jest okropne, mogliby zmienić je na coś lepszego ;)

Kazioo

Kazio ogląda strony typu geytupe.com !!!

rakoni

żałosny komentarz.
Lubie Emme i uważam że jest ładna no ale jemu sie nie musi podobać i to nie znaczy od razu że jest gejem opanujcie sie ludzie rakoni a twój komentarz jest dziwny nawet nie wiedziałam że jest taka strona ale widać że ty wiesz że taka istnieje z doświadczenia ;]

Kazioo

fap fap fap ?

pa6l1

Emma nawet "zbrzydzona" (jak w "Króliczku") ma w sobie cosik takiego,że nie można od niej oderwać wzroku.Fascynuje mnie ta dziewczyna.I nie,nie chodzi tylko o jej głos...

mikrobas

O właśnie głos ma super...

Kazioo

Z Emm (liczba mnoga) to tylko Watson, ale ona też niczego sobie.

Kazioo

Cymuś babka, do tego miło się ogląda filmy z jej udziałem, same plusy twarz, głos i ciało

chwastun

bez sensu, temat, kazik masz kompleksy? co ci ona zawadza, może podoba ci się, albo masz jakiś uraz osobisty hmm?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones