Emma StoneIII

Emily Jean Stone

8,5
95 046 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Stone

byliśmy razem przez dwie godziny. później film się skończył i poszedłem spać.

paniczBartosz

Wow, długo nad tym myślałeś gimbie?

Unimportant

Ale po co ta agresja? Widząc tak przepełnioną emocjami "ripostę" zaczynam się zastanawiać kto tu ma mentalność "gimba". Trochę pokory, szacunku i mniej agresji w necie - nie każdy po drugiej stronie to rozwydrzony dzieciak, któremu trzeba dosrać.

Voytash89

Nie wiem gdzie tu widzisz agresję? Po określeniu kogoś gimbusem (bo zapewne nim jest sądząc po dennym poście)? Nie będę darzyć szacunkiem każdego w sieci, bo to bez sensu. Ogarnij się i nie broń głupoty.

Unimportant

Ja w tym nie widzę nic gimbusowego, ot po prostu napisał, ze oglądał z nią film, było fajnie, ale się skończyło i już, gdzie tu "gimbaza"?

parys88

Ten komentarz jest po prostu żenujący jak dla mnie i tyle. Nie musicie się od razu pieklić. :|

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
TheTermit

Ale ona ciebie nie.

TheTermit

To musi być na pewno konspiracyjna teoria, ale może on miał na myśli, że był "z nią" poprzez oglądanie jej w jakimś tam filmie?

Newbie

No shit, sherlock..

Unimportant

Wykazałaś się typowym podejściem baby feministki którą doprowadza do szału że facet: po pierwsze nawiązuje do seksu, po drugie: nie ma na myśli seksu z Tobą ;) Dziewczyno daj na luz, wszyscy widzą w tym poście lekki żart bo przecież Emma jest seksowna i nie jest zboczone myślenie o seksie z nią. Nie był wulgarny więc w czym problem? Skoro jesteś jedyna która myśli inaczej w tym temacie albo przynajmniej jesteś w przytłaczającej mniejszości to może przemyśl sprawę i zastanów się czy to nie Ty przegięłaś z tym gimbem...

zniesmaczony

Uważaj, bo doprowadziło mnie do szału, że jakiś obcy koleś nie miał na myśli seksu ze mną.. Nie rozśmieszaj mnie! xD

Unimportant

nie będziesz również darzyć szacunkiem każdego spotkanego człowieka bo "to bez sensu"? a może jednak wszyscy powinniśmy mieć do siebie nawzajem szacunek...

adams07

Niby z jakiej paki? :D Jak tak lubisz, to twoja sprawa.

Unimportant

uważam, że każdemu człowiekowi należy się szacunek i tyle; jednak każdy może go bardzo łatwo stracić...

adams07

Na pewno nie z mojej strony, przykro mi! Jak kogoś uznaję za wartościowego i go lubię, to darzę szacunkiem.

Unimportant

Żal mi takich ludzi jak ty

khedira

Ponieważ? Jakbyś mnie znał. Lol. -,-

Unimportant

2-3 minuty.

paniczBartosz

Za długo.

Unimportant

być może, ale dla mnie jest ok.

paniczBartosz

Miałem podobnie. Smutne troszke.

paniczBartosz

A ja jestem dziewczyną i też chcę ją mieć! Z deka chore, ale prawdziwe :'c

elfosz

nie wiem czy chore.
na pewno interesujące ;-)

paniczBartosz

Nie musisz dzielić się tu swoimi upodobaniami.. ;)

Unimportant

ja tylko napisałem, że interesujące :P reszta to tylko wyobraźnia :)

Unimportant

Nie musisz krytykować tu każdego postu :)

elfosz

Nie krytykuję każdego. ;) I nie będziesz mi pisać, co muszę a czego nie. ;]

Unimportant

Weź spadaj , koleś napisał posta dla jajec , a ty się napinasz . Żałosne .

SubZeroWawa

I kto tu się napina? Hahaha. :D

Unimportant

Zawsze żyłam w przekonaniu że każdego należy darzyć szacunkiem ale oceńmy cię twoją własną miarą, nie zasługujesz na szacunek, przynajmniej nie w tej rozmowie. Trochę to żenujące co piszesz/robisz, nie wiem jak bardzo zakompleksioną osobą musisz być w realu żeby tutaj tak szczeniacko i zupełnie bez sensu dorywać się do każdego kto się wypowie, a przy tym nie jest to ani fajne ani mądre :)

elfosz

Każdego? To żyłaś w złym przekonaniu niestety. :D A to, czy darzycie mnie szacunkiem, czy też nie, się dla mnie nie liczy. Nie znamy się i nic o mnie nie wiecie. ;)
Poza tym nieco przesadzasz w tej całej ocenie, ale skoro tak lubisz, to nie wnikam.
Poza tym po to jest forum, by dyskutować jakbyś nie wiedziała. ;)

Unimportant

Forum jest po to, żeby wyrażać swoje opinie, ale KONSTRUKTYWNE, a nie bezsensownie i niepotrzebnie wcinać się w każdy komentarz. Gimbie? Nigdy nie byłaś gimnazjalistką, a może ciągle nią jesteś? Trochę to chamskie i zupełnie niepotrzebnie napisany komentarz do osoby która w jednak według mnie niekoniecznie superhiper zabawny, ale jednak normalny sposób wyraziła swoją opinię o aktorce.

elfosz

A czy ja jakoś strasznie tu krytykowałam? I na pewno nie każdego, także nie przesadzaj. To, czy coś jest dla ciebie konstruktywne bądź nie jest kwestią subiektywną raczej. Wg mnie wyrażam tu tylko swoje zdanie, nie każdemu musi się ono podobać, ale należy podejść do tego wszystkiego z większym dystansem (wszak to tylko internet). Tego brak niestety większości. Przykre..
A więc chyba to jedno słowo "gimbie" tak na wszystkich dotkliwie podziałało.. ;) Ja już dawno nie jestem gimnazjalistką, a jak patrzę co się dzieje teraz z dzisiejszą młodzieżą, to aż się słabo robi, Cóż, sama możesz tego nie widzisz ze swojej młodzieńczej perspektywy, ale tak właśnie jest.
Dla mnie to nie jest normalny sposób wyrażania opinii i już, tak ciężko pojąć? :D

Unimportant

Skoro to jest dla ciebie normalny sposób wyrażania opinii to wolę zamknąć tą dyskusję niż tych 'opinii' wysłuchiwać. Pozdrawiam :)

elfosz

Tak to jest "dyskutować" z dzieciakami. ;) Żegnam.

Unimportant

omg jak przeczytałam komenty tej laski unimportant to mi ciśnienie skoczyło. Rodzinka musi mieć z nią megaaaaa ciężko heheheh. A tak propos her nick is very suitable (wcale nie mam niczego na myśli) =_= wkurzająca małpa, ot co.

kingasa

I po co takie personalne pociski? Z tobą to pewnie mają nie wiele lepiej.. -,-

Unimportant

wydupc*j bo cię sam wydup*ę

kam3n

Że co? :|

Unimportant

pieczywo, mądra dziewczynko z wygórowanymi choć nie do końca sprecyzowanymi poglądami

kam3n

Ogarnij się człowieku.

Unimportant

po co? ja też miałam ochotę kogoś wkurzyć ;p

kingasa

słońce to nie do Ciebie, choć..

kam3n

wiem, że nie do mnie, ja wcześniej pisałam do unimportant. ehh skończcie już wątek na tym forum bo zrobiło się bez sensu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones