Emma StoneIII

Emily Jean Stone

8,5
95 046 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Stone
robercik829

Ja też!

robercik829

Zajebista, słodka, z tym czymś czego brakuje większości lasek. Kocham ją :]

Dzida_86

trudno się nie zgodzić :)

Drabi

Oblechy ...

plaZmus92

Gej?

Dzida_86

w dziewczynach nie gustuje, ale że jest ładna to jest fakt. ;D U mnie w szkole jest dziewczyna podobna do niej więc jakbyście się w niej uczyli mielibyście zaciesz. :DD

użytkownik usunięty
monte13

A gdzie jest twoja szkoła ?? ;P

w województwie podlaskim ;D

monte13

A dokładniej?:P

użytkownik usunięty
robercik829

To tak samo jak ja kocham Orlanda Blooma. Ale niestety Robercik829 musimy spojrzeć prawdzie w oczy : Nie ma szans .. ;-((

Ja nie wiem co wy wszyscy w niej widzicie... Widziałam kilka filmów w których zagrała, faktycznie gra w coraz bardziej głośnych filmach, ale niczym mnie nie zachwyca - ani urodą ani swą grą...

aniolek_266

Jest piekna!!!
Chce taka kobiete!!!

robercik829

Zgadzam się z wami. Ona ma w sobie coś takiego, że dla niej mogłabym zostać lesbijką ;P

Reshell

Nie no bez przesady... lesbijką hehe Jest ładna, ale faceci są dla mnie bardziej pociągający. Jak pomyśle, że miałabym być z dziewczyną to mi się żygać chce.

użytkownik usunięty
monte13

No ja tak samo... Nie umiałabym z dziewczyna :) Z resztą po co od razu zmieniać orientacje skoro my też mamy w kim gustować ;-) Ja osobiście jestem zakochana w wielu aktorach i nie tylko..

Za ładna to ona nie jest. Może w Zombieland.

Hmm_Ciastko

Szybko znalazłbym 10 aktorek ładniejszych od niej. Ale nie w tym rzecz. Ona bije na głowę wszystkie piękności swoim urokiem osobistym. Nie jest nawet odrobinę sztuczna, nikogo nie udaje, ma szczery sympatyczny uśmiech i po prostu rozwala mnie od środka. Dla takiej kobiety rzuciłbym się z mostu ;D Dzisiejszym dziewczynom niestety brakuje tego "czegoś". A to "coś" ma właśnie Emma. Uczcie się od niej kobitki ;P

użytkownik usunięty
Dzida_86

To tak samo jak Johny Depp. Niby żaden przystojniak , a mimo to ma w sobie to ,,coś" co sprawia ,ze ja za nim szaleje. Dużo bardziej niż za Bradem Pittem np.

Dokładnie to jest to czego nie mają inne kobiety. W zombieland piękna była. :}

robercik829

Jak zobaczyłem ten plakat z nią na mieście to ostro się napaliłem na ten film, eh... to spojrzenie... nie można oderwać wzroku...Panna w 100% w moim typie, bardziej podoba mi się tylko Kristen Stewart, zresztą wdzięczy się u mnie na pulpicie;)...Mmm............

kamil_u7

Emma ma niesamowity urok osobisty. Chyba spytam ją czy się ze mną ożeni. haha

robercik829

Mistrzu masz racje całkowita ja to czasem ciesze sie że człowiekiem jestem moge patrzec na takie świetnne Panny:):):)

robercik829

Rozejrzyj się po Polsce, wystarczy lekko poszukać. Takie dziewczyny istnieją, serio. :P

divajd

Dla mnie i tak będą tylko podróbą Emmy :D

użytkownik usunięty
bonecrusher22

O matko , to zaczyna być trochę załosne. Ja rozumiem ,że moze Ci się podobać ( sama jestem zakochana w wielu gwiazdorach ) ,ale bez przesady . Może jeszcze powiesz ,że nigdy nie będziesz miał dziewczyny ani się nie ożenisz . bo wszystkie dziewczyny będą ,, tylko podróbą Emmy" .. Wez się zastanów.

Wyluzuj trochę.

użytkownik usunięty
divajd

Można przymknąć oko na niektóre rzeczy ,ale to już naprawde jest troche dziwne. Zresztą nie moja sprawa

oh tak ! ja też się w niej zakochałam, matko ! ciekawe, czy lubi dziewczyny. <3

FREDLINA

rubaszna jesteś oj ti ti ti;)

robercik829

Też!,taka naturalna jest fajniusia a nie tak jak te wypudrowane raszple co sie puszczaja co tydzien w klubach...

Marcinekk

Nie widzisz buziek na końcu? Ja sobie z tego jaja robię. Emma to ładna dziewczyna ale to wszystko to żarty. Słabe masz poczucie humoru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones