Emmy Rossum

Emmanuelle Grey Rossum

8,0
8 792 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emmy Rossum

Niezwykła aktorka o delikatnej urodzie i zniewalającym uroku. Wszystkie Megan Foxy, Keiry Knightley, Jessiki Alby i inne lale przy niej wymiękają. Ona w przeciwieństwie do nich posiada choć namiastkę talentu aktorskiego. I do tego ma duże zdolności wokalne (patrz: "Upiór w Operze").

Jamello

a jaką ma figurę, jaką talię... wystarczy spojrzeć na zdjęcia z Upiora :)

Jamello

tak. jedna z najładniejszych i najdelikatniejszych aktorek. :)

Jamello

zgadzam się.

Coyotman

O tak,jest prześliczna.Pełna wdzięku i uroku. Wprawdzie bardzo mało filmów z jej udziałem wdziałam,więc nie mogę oceniac jej talentu aktorskiego,aczkolwiek narazie zachwyca mnie swoim głosem :)

Jamello

A kto powiedział że Keira Knightley czy Megan Fox są ładne? Chyba tylko gazety...

Karola_32

Kwestia gustu ... Moim zdaniem Keira jest ładna , tak samo jak Emmy :)

Jamello

wg mnie Keira Knightley jest bardzo dobrą aktorką, a jej uroda jest bardziej neutralna i bezpretensjonalna. Emmy twarz jest nieco bardziej rażąca, po dłuższym gapieniu się na nią drażni

alluszka

zgadzam się, a poza tym bardzo lubię Keirę Knigtley i myślę, że jest dobra aktorką! Megan fox widziałam(chyba) tylko w ,,Wyznania nastoletniej gwiazdy'' i w transformers.

Jamello

Shameless!!! W tym serialu przepiękna Emmy Rossum pokazuje całe swoje wdzięki. Goraco polecam serial - po prostu genialny. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones