Emmy Rossum

Emmanuelle Grey Rossum

8,0
8 710 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emmy Rossum

Jest nieziemsko piękna, a jeśli ktoś uważa inaczej to bez obrazy (albo i z) - jest idiotą... .

TheBlur

Ta, w filmie pojutrze b ładnie wyglądała ;p

TheBlur

Ona jest prześliczna:) uwielbiam ją:)

użytkownik usunięty
TheBlur

Wspaniała! Piękna i mega utalentowana aktorka jakich mało.

TheBlur

zgadzam sie z tb : D <3

TheBlur

Tu się zgodzę :) Jest uderzająco piękna..

MrFantastic

aktorki w filmach zawsze ładnie wyglądają, a potem przeglądając neta napotykasz ich zdjęcie bez makijażu i wielkie rozczarowanie.... w jej przypadku ? Nope.... ona jest naprawdę kur**** piękna.... :) i w makijażu i bez.... w sumie bez nawet i ładniejsza.... świat jest niesprawiedliwy ;P

użytkownik usunięty
TheBlur

ona jest delikatna niczym kawa z mlekiem... zmysłowa niezwykle też. chociaż ten jej pieprzyk drażni trochę :)

TheBlur

Rzeczywiście niesamowicie piękna delikatna. Jak aktorki z dawnych lat :)

TheBlur

Rzeczywiście jest niesamowita... Tak cudowna, piękna, delikatna, i ten usmiech ...ahhh....
:):) Nie dośc że jest tak cudownie piękna to jeszcze jest świetna aktorką i ma niesamowity
głos!!! mam jej płyte i naprawdę cudny ma wokal. Nie wiem czy czegoś jej brakuje...dla
mnie po prostu IDEAŁ!! Nie wiem jak jej facet mógł jej pozwolic odejść... hehe :) Ja
zrobiłbym wszystko by miec ja przy sobie :):) ahhhh.... aż sie zamysliłem ;):P

TheBlur

albo gejem

TheBlur

piękna kobieta, a i aktorka z niej całkiem dobra, zwłaszcza w shameless

TheBlur

Nie podzielam twojego entuzjazmu.
Mogę zachwycić się jej ciałem, bo figurę ma cudowną i wygląda jak grecki posąg ale twarz...to nie to. Inna aktorka w takiej charakteryzacji byłaby boginią.
Pozdrawiam.

TheBlur

Są różne gusta. Nazwać kogoś, że jest idiotą bo mu się coś/ktoś nie podoba jest żałosne i świadczy właśnie o idiotyźmie osoby wypowiadającej się.

TheBlur

Ładna i owszem jest, ale nie podniecał by się tak. Zobacz laskę na żywo i bez makijażu to wtedy można porozmawiać o urodzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones