Emmy Rossum

Emmanuelle Grey Rossum

8,0
8 792 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emmy Rossum

Jestem pod wrażeniem jej wokalu w "Upiorze w Operze" naprawde trudno mi było uwierzyć że to ona spiewała wszystkie te piosenki - może nie znam się za dobrze ale jak na mój gust to poprostu super... ładny talent się szykuje nie ma co kryć, ale jak narazie ginie w cieniu gwiazd - może przyjdzie i jej czas

__Magda__

Zdaje się, że ona preferuje inne życie. Narazie w planach ma powrót do nauki i normalnego zycia. Sława potrafi człowieka dobić... A co do talentu: pół roku codziennych, conajmniej godzinnych, solidnych ćwiczeń głosu i wszystkim kopara opada. Mówie tutaj o każdym człowieku. Nie każdy ma piękny głos. Jednak może mieć czysty.

ena_3

Emmy ottanio dostala propozycję nagrania płyty i przyjeła ją

__Magda__

moze i ona spiewala ale jak ktos sie zna na realizacji dzwieku slyszy praktycznie we wszystkich momentach jest elektronicznie poprawiana:/

valentine

Ok. To teraz pokaż mi musical FILMOWY (nie na żywo w teatrze), w którym nie jest poprawiany głos aktorów?? Takiego musicalu nie ma!! zawsze się coś z dzwiękiem robi takie już uroki filmu. Jednak Emmy potrafi śpiewać co potwierdzają nagrania z castingu do "Upiora w operze"

Mariusz1990

Zgadzam sie z Mariuszem!!:)
A możesz zapodać linki do nagrań z castingu do "Upiora w operze" ????
pozdrawiam

__Magda__

http://youtube.com/watch?v=3B5dZkjwqsc

ciekawe

video

o

Emmy

__Magda__

zgadza się była poprostu idealna do tej roli ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones