Enrique IglesiasI

Enrique Miguel Iglesias Preysler

6,5
494 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Enrique Iglesias

W 2000 roku wyłączyli mu playback i zaczął fałszować. Nawet Kula przy nim to artysta. 1/10.

Marik1234

To była ściema to w ogóle nie był jego głos , On ma charakterystyczny tembr głosu i manierę którą słychać w piosenkach i wywiadach jak mówi ,znam jego głos bardzo dobrze uwielbiałam go kiedyś .Jakiś debil nagrał sam siebie jak śpiewa jego piosenkę i puścił w neta że niby to On.Wstyd i hańba tyle.dla Polski takie zachowanie :).

Preity27

Mimo takiego potraktowanie przyjechał ponownie do Polski z koncertem :)

Preity27

Ale tak było w TV4 w 2000 roku(puszczono to na Łapu Capu w Canal+).

Marik1234

Ale co było fragment koncertu na żywo gdzie fałszuje czy nagranie głosu?Nie miałam canal + w tedy więc nie wiem co puszczali.Pamiętam tylko że puszczali nagranie głosu jak dla mnie fake.Kiedyś w ramach jednego z wywiadów śpiewał akapela fragment swojego utworu i śpiewał czysto.

Preity27

O tym nie wiedziałem.

Preity27

Zobacz sobie to:
http://www.youtube.com/watch?v=xZGzX_QY-jw

Pamiętam tamten koncert. Wówczas był na niego nieprawdopodobny szał. Enriquo-mania. Tysiące nastolatek i dwudziestolatek jarało się nim. Jedyne co mi uktwiło z tego koncertu to fakt, że w każdej piosence zasłaniał usta. Miało to dac efekt większej ekspresji przy śpiewie, ale finalnie wyglądało to komicznie.

Przykład:
http://www.youtube.com/watch?v=7kLciC7TRtg

Maniek2008

Maniek2008 że śpiewał z playbacku to ja wiem i nie twierdze że tak nie było bo było co nie znaczy że fałszuje i śpiewać nie umie prawda .Wiele gwiazd śpiewa z playbacku i to również nie znaczy że śpiewać nie umieją prawda.Toto nagrania które krążyło że to niby On fałszuje to było ewidentne oszustwo nagrany kawałek koncertu i podłożony cudzy fałszujący głos.Sądzisz że ktokolwiek w ogóle mógł podejść do niego na koncercie na tyle blisko żeby to nagrać nawet osoby z pierwszego rzędu by niebyły w stanie tego zrobić.Nie ma żadnego niepodważalnego dowodu że ten głos należał do niego.Jakiś zakochany nastolatek zazdrosny że dziewczyna zapatrzona w Enrique nie zwraca na niego uwagi , zmontował (wiesz mi to naprawdę proste) filmik i puścił w neta a media to kupiły.
Co do zasłaniania ust zwróciłam w ów czas na to uwagi w ogóle a teraz to zobaczyłam na tym filmiku i mi to jakoś nie przeszkadza w niczym i nie wydaje się komiczne.

Preity27

Przynajmniej zasłania, jak kiedyś widziałam koncert Marylki Rodowicz to się mijała z playbackiem kilka sekund :P

Preity27

jesteś głupia i masz wszy na pępku...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones