Ettore Scola

[{"id":2,"name":"director","above5p":true,"career":{"name":"reżyser"},"ranking":{"name":"Reżyserii","link":"/person/ajax/roles/56849/2","url":"/ranking/person/director"},"rating":{"count":58,"rate":7.844827586206897,"desc":"ocen","profession":"pracy reżysera"}},{"id":1,"name":"screenwriter","above5p":true,"career":{"name":"scenarzysta"},"ranking":{"name":"Scenariuszy","link":"/person/ajax/roles/56849/1","url":"/ranking/person/screenwriter"},"rating":{"count":28,"rate":7.821428571428571,"desc":"ocen","profession":"scenariuszy"}}]
7,8
58 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Ettore Scola
  • Co najlepsze od Scoli? Czekam na wasze propozycje!

• stolcmen Ja widziałem do tej pory tylko "Odrażający, brudni i źli" i "Tacy byliśmy zakochani" i obydwa jak najbardziej polecam. Ja zobaczę więcej ułożę jakiś top. A Ty coś polecasz?

• kangur_msc_CM Właśnie czekałem na jakieś Wasze propozycje... W planach mam: "odrazajacych...", "bal" i "szczególny dzień". No a skoro polecasz zakochanych to też dorzucam do listy. ;)

• stolcmen Zakochani koniecznie, to film który powinien być wymieniany obok 8 i 1/2 i Złodziei rowerów jako najwybitniejszy film włoski wszech czasów :)

• stolcmen "Ja widziałem do tej pory tylko "Odrażający, brudni i źli" i "Tacy byliśmy zakochani" i obydwa jak najbardziej polecam. Ja zobaczę więcej ułożę jakiś top (...)"

Do ww. dorzucam jeszcze "Szczególny Dzień" i "Makaroniarzy"!

• stolcmen 1 - Odrażający, brudni, źli - 9
    2 - Opowieść o ubogim młodzieńcu - 8
    3 - Splendor - 6
    4 - Szczególny dzień - 5
    5 - Noc w Varennes - 5

• Kriss_11
    1 - Kraksa - 9
    2 - Odrażający, brudni i źli - 9

3 - Opowieść o ubogim młodzieńcu - 8

4 - Komisarz Pepe - 7
    5 - Bal - 7
    6 - Miłosna pasja - 7