Eva MendesI

Eva de la Caridad Méndez

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/51873/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":9305,"rate":7.292208490059108,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/51873/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":46,"rate":7.217391304347826,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/51873/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":23,"rate":7,"desc":"oceny","profession":"występów osoby"}},{"id":1,"name":"screenwriter","above5p":false,"career":{"name":"scenarzystka"},"ranking":{"name":"Scenariuszy","link":"/person/ajax/roles/51873/1","url":"/ranking/person/screenwriter"},"rating":{"count":3,"rate":6.333333333333333,"desc":"oceny","profession":"scenariuszy"}},{"id":2,"name":"director","above5p":false,"career":{"name":"reżyserka"},"ranking":{"name":"Reżyserii","link":"/person/ajax/roles/51873/2","url":"/ranking/person/director"},"rating":{"count":3,"rate":6.333333333333333,"desc":"oceny","profession":"pracy reżysera"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producentka"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/51873/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":1,"rate":7,"desc":"ocena","profession":"pracy producenta"}}]
7,3
9 305 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eva Mendes
  • użytkownik usunięty

Czyżby to były kobiety?
    Eva ma oryginalną urodę i to jest jej atut. Jej na pewno nie wyrzuciłbym z łóżka

• właśnie przeglądam i też się zastanawiam skąd :) Przepiękna kobieta i niezła aktorka, choć widziałam ją tylko w kilku filmach, w tym np. beznadziejnym filmie Kobiety, ale akurat jej rola (właściwie epizod) była najfajniejsza

• dla mnie jest swietna, aktorsko bardzo dobra sprawdzi sie w kazdej roli, no i uroda.... ;p

• użytkownik usunięty

Ladna to ona jest ale aktorka jest dosc kiepska! NIe dorownuje Marion Cotillard albo Kate Winslet. Wiec moze byc wkurzajace jak napolone chlopoczki wypisuja ze jest swietna aktorka patrzac tylko przez pryzmat jej wygladu.

• Ja jestem kobietą i uważam że Eva jest boska. Przeleciałabym ją, gdybym była facetem.

• Ładna, ale widziałam piękniejsze... w sumie jest w miarę dobrą aktorką. Mam co do niej kompletnie mieszane uczucia ;d

• Od kiedy ktoś tu na forum ( płeć męska) napisał, że wygląda jak transwestyta to od tamtej pory widzę w niej tylko męską twarz z makijażem.

• Robaczek_12 Zgadzam się. I niestety nie powala też talentem aktorskim.

• julie7 talentem tym bardziej. :)

• użytkownik usunięty

Robaczek_12 za to pewnie ty masz nalaną wsiową jape i jesteś z tego dumna

• I na cholere obrażasz? to nie można wyrazić swojej opini bo zaraz jakiś ch**j rzuci się z wyzwiskami?
    Ja na swój wygląd nie narzekam a ona wygląda jak trans - tyle.

• użytkownik usunięty

Robaczek_12 hahaha i kto tu obraża i rzuca wylgaryzmy trafiłam w sedno:) nie dość że brzydka to jeszcze zazdrosna plująca jadem i nienawiścią o piękne kobiety hehe swoją postawą nie sprawisz że znikną

• Obraziłam bo ty mnie pierwsza obraziłeś a jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.
    Zazdrosna? o co? sorry, ale dla mnie piękne kobiety to Portman,Zeta Jones,Alba i jeszcze by się kilka znalazło a nie ona, z wielką gębą faceta
    Widać jeszcze jesteś gówniarą która nie umie uszanować odmiennego gustu, no cóż, dorośniesz, zrozumiesz, że nie każdemu podoba się to co tobie się podoba.

• Robaczek_12 I na marginesie to ty plujesz jadem, tylko dlatego, że Tobie ona się podoba a mi nie.

• użytkownik usunięty

Robaczek_12 nie bądź hipokrytką:)i nie używaj słów którego znaczenia nie znasz:)śmieszne że stwierdzasz że nie umiem uszanować odmiennego gustu a sama nie rozumiesz że eva jest ideałem 99% mężczyzn pewnie zazdrościsz urody albo twój facet o ile jakiegoś miałaś się nią jarał:)a twarz eva ma drobną akurat piękne rysy ale co może o tym wiedzieć pospolity paszczur:)

• Co Ty piszesz? czy ja gdzieś napisałam, że nie szanuję twojego zdania? nigdzie niema zdania które by potwierdzało że nie szanuję odmiennego gustu, ja po prostu wyraziłąm swoje zdanie, na które ty masz bulwers, bo jesteś namiętną jej fanką. i ty zamiast napisać swoje zdanie to ty najeżdżasz na mnie bo mam inne zdanie od ciebie - done.
    Więc tak jak już pisałam - dorośniesz,zrozumiesz,że nie każdemu podoba się to samo co tobie i naucz się szanować odmienny gust a nie naskakiwać na każdego.

• użytkownik usunięty

Robaczek_12 nie mówiłam o sobie ale o autorze który ją ubóstwia co ci nie w smak musiałaś wyrazić swą zawistną opinie choć nikogo nie interesuje to co ma do powiedzenia o pięknej kobiecie ta która najwyraźniej do tego grona się nie zalicza bo zazwyczaj jad i pomyje wylewają zazdrosne i nieurodziwe zakompleksione stare babska
    gadasz o dorastaniu może jesteś starsza ode mnie ale raczej w twoim przypadku wiek nie idzie w parze z tzw życiową mądrością która przybywa z czasem
    po twoich miłych wpisach stwierdzam że wraz z wiekiem złośliwość i zgryźliwość przybiera na sile
    szkoda że sama nie stosujesz się do tego co napisałaś w ostatnim zdaniu wręcz to co piszesz jest tego zaprzeczeniem

• Nie zawistna tylko pisze to co myslę, Tobie każda aktorka się podoba?, bo jeśli uważasz jakąś za brzydką, mniej urodziwą to też mogę napisać, że to oznacza zazdrość.
    Nie jestem zazdrosna, tylko taka jest moja opinia na temat tej aktorki.
    Ja nie mam sobie nic do zarzucenia, ponieważ ja wyraziłam swoją opinie na jej temat w kulturalny sposób, oczywiście dopóki nie zaczęłaś się rzucać i sorry bardzo, ale to, że uważam kogoś za mniej ładnego nie oznacza, że nie mam mądrości życiowej, chyba z lekka się zagalopowałaś!!
    Widac nie umiesz czytać ze zrozumieniem...

• użytkownik usunięty

Robaczek_12 jeszcze się produkujesz?nie wiesz że głupszemu się ustępuje?moja racja twój spokój:)

• A ty co już uciekasz od problemu? najpierw zaczynasz a potem już chcesz ustępować? na łatwiznę idziesz...:)

• użytkownik usunięty

Robaczek_12 ide spać jutro możemy pogawędzić

• Pogawędzić to my możemy za kilka lat, kiedy zrozumiesz co to GUST. :)

• użytkownik usunięty

Robaczek_12 ty się nigdy tego nie dowiesz.....

• hahaha :d

• Robaczek_12 Zamknij mordę zazdrosny paszczurze.

• raVadrian Typowy motłoch forumowy^

• Ty jej byś nie wyrzucił, ale ona ciebie raczej tak. Za pisanie takich postów na forum.

• Też bym jej nie wyrzuciła z łóżka!