Evangeline Lilly

Nicole Evangeline Lilly

7,7
24 190 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Evangeline Lilly

Cały sezon liczyłem, że gdzieś zginie, ale niestety stało się najgorsze i dotrwała do końca ostatniego sezonu. Mogli ją zabić, aby Jack poważniej się podłamał i postanowił nigdy już nie opuszczać wyspy lub coś podobnego. Niestety już na samym początku tego serialu dało się odczuć, że Kate, Sawyer, Jack i Hugo raczej nie zginą przed końcem.

I za tę "wkurzającą postać" (którą jak widać nieźle odgrywała, bo wywołała w Tobie jakieś emocje) oceniłeś ją na 1 ? no more comment

użytkownik usunięty
aqu32

A za co mam wystawić wyższą ocenę, za ładne oczy? Jak zagra kiedyś w jakimś innym filmie i mi zaimponuję to nota będzie wyższa. A postać, którą grała w "Lostach" nie tyle mnie denerwowała co irytowała, była grana sztucznie i bez polotu.

Też mi się w Lost nie podobała, ale nie ze względu na grę aktorską bo ta akurat na niskim poziomie nie stala.

Mnie też wkurza xD Bo ja teraz oglądam Lost ; )

użytkownik usunięty
Queen_J

Nie wiem czy to wina aktorki, roli, czy źle dobranej aktorki do roli?

Ja powiem każdy ma swoje zdanie wam się nie podobała ,ale mnie tak strasznie ją lubię za rolę w Lostach to dlatego że od początku kiedy oglądam Zagubionych ,oglądam ich każdy krok na wyspie i my strasznie się podobała tak jak inni w tym serialu :)

użytkownik usunięty
tytan5017

Popieram kolegę ;) mi równiez sie podobała w lostach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones