Evangeline Lilly

Nicole Evangeline Lilly

7,7
24 188 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Evangeline Lilly

Wysyp serialowych gwiazd w rankingu dalej się jak widać utrzymuje... Ludzie przestańcie wystawiać im najlepsze oceny tylko dlatego, że gra w serialu... Tutaj liczą się dokonania i popis gry aktorskiej...a ona raczej za dużo nie zagrała, więc nie powinna znajdować się na tej liście, gdzie bądź co bądź powinny być same znakomitości, do których ona się raczej nie zalicza...Przestańcie walić takie oceny!

bmw_maniac

Szkoła Uwodzenia 10/10

nawet nie muszę komentować Twojego gustu filmowego

sdfgd

I bardzo dobrze, że nie będziesz komentować ;) Jeśli Ty uważasz, że ta aktorka zasługuje na wielkie uznanie to tym bardziej. W szkole uwodzenia podoba mi się gra psychologii. Mam sentyment do tego filmu dlatego dałem mu ocenę taką a nie inną.

bmw_maniac

Ty masz sentyment do Szkoły uwodzenia a inni do Evangelline więc po co zakladasz takie durne posty????

kolgrim

A po co Ty zakładasz wątkinp. o Gregorym Pecku? Przyganiał kocioł garnkowi, z tym że Peck to wielki aktor a Twoja Lilly Jakaśtam to sezonowa gwiazdka(?) inna sprawa że nawet nie wiem co to za jedna i pewnie się nie dowiem.

bmw_maniac

OMG!
Czy naprawdę chodzi o liczbę filmów, w jakich zagrał dany aktor? Czy o to, jak zagrał? A nawet jeśli Lost niekoniecznie można nazwać filmem... To co Evangeline Lilly pokazuje na ekranie swoją grą aktorską (zwłaszcza, że ma małe doświadczenie) jest godne zauważenia i wysokich not.
Ode mnie maksymalna ocena.
Czekam na jej pierwszy prawdziwy debiut filmowy z Malkovichem z niecierpliwością.

tomc

bierze sie pod uwage caloksztalt. i nie gadaj mi tu o jej grze aktorskiej bo ograniczona umyslowo laske na wyspie to wiekszosc by zagrala.

wiesz kto to nicole kidman? jest na ostatnim miejscu.

nikt mi nie wmowi ze ta baba lilly jest od niej lepsza.

"To co Evangeline Lilly pokazuje na ekranie swoją grą aktorską (zwłaszcza, że ma małe doświadczenie) jest godne zauważenia i wysokich not. "

wysokich not? śmieszne.

tu na filmwebie zbyt czesto uzywa sie pojecia aktorstwo. zbyt czesto.

Zrodlo

nie powiedziałabym, że serialowa Kate jest ograniczona umysłowo :|

martyna1610

Zgadzam się w 100% z wypowiedzią Kyuzo Sun-Woo i na szczęście ta "aktorka"
nie znajduje się już na "elitarnej" liście top 100 ludzie, chociaż 222 miejsce to tez zdecydowanie za wysoko.Gdyby jeszcze była przynajmniej ładna...

xxxxxxxxxxx

zapewne José Luis Encinas codziennie dyma lepsze

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
xxxxxxxxxxx

no to mnie pojechałeś kolego, szacuneczek

bmw_maniac

Ludzie, Wy chyba mylicie pojęcia. Ranking Top 100 to nie ranking najlepszych, najbardziej utalentowanych aktorów ale ranking
P O P U L A R N O Ś C I !
Wcale nie muszą się tam znajdować sami najlepsi. To miejsce dla osób
n a j s ł a w n i e j s z y c h .

Po drugie: Lilly wcale nie złą aktorką, moim zdaniem gra dobrze. Może i trudno ją porównywać do Nicole Kidman (jak zauważyło Źródło) ale ona jest dopiero na początku swojej kariery.

Po trzecie: Lilly jest ładna (to do José Luis Encinas)

Po czwarte: Kate nie jest ograniczoną umysłowo laską na wyspie (Źródło, jak nie oglądasz Lostów, nie komentuj jej gry w tym serialu)

Po piąte: José Luis Encinas i Indefinite - wasze komentarze są naprawdę godne uwagi...

bmw_maniac

E.L. to najgorsza aktorka w tym serialu i po 3 sezonach nadal jest fatalna. Nie wiem co jest z nią nie tak ale niszczy każdą scenę, w której występuje.
I zgadzam się z tym kto powiedział, że Kate jest niedorozwinięta i to poważnie. I do tego E.L. ma tylko JEDNĄ minę to jest naprawdę irytujące >:(

CapricaSix

widzę, że niektórzy myślą, że aktorka dostała rolę w Lost z marszu, a mi się wydaję, że raczej w castingu, więc ie jest przypadkową aktorką w tym serialu, musiała przekonać do siebie reżysera, więc jak niektórzy sugerują nie jest beztalenciem itp.

bmw_maniac

ludzie, litości - o co Wy się w ogóle kłócicie? Nie kapuje, każdy ma inny gust - dla jednych Lilly jest idealna, da drugich obrzydliwa, dla jednych gra beznadziejnie, dla kolejnych nie. I tyle... a to, że jest na rankingu to decyzja WSZYSTKICH!! Jedni głosowali na Lilly, bo ją lubią, a Ci którzy jej nie znoszą mogli głosować na Kidman czy Knightley... o co to halo?!

użytkownik usunięty
bmw_maniac

zgadzam sie z toba Wareczka993 ;]
Mi bardzo sie podoba E.L jak gra w tym serialu dobrze jej idzie:) Podziwiam ja, ja bym tak nie umiala zagrac bez jakis szkol aktorskich:)A ze gra w tym serialu to znaczy ze po prostu nadaje sie wziela udzial w castingu i wygrala:)
Pozdr;* tych ktorzy ja lubia i nie czepiaja sie jej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones