Evangeline Lilly

Nicole Evangeline Lilly

7,7
24 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Evangeline Lilly

W zyciu prywatnym sa razem. Dla mnie wcale do siebie nie pasuja z wygladu przynajmiej.Ona sliczna, a on taki nie za ladny.

LeLe_2

Spoko stary nie ma co panikowac.Jak to w showbisnesie za jakies 2lata sie rozejdą.Pzoatym ten związek nei może dłuzej trwac niz jakis 2 lata bo oni sie poznali na planie.Wiedz jeszcze będa szanse.Jakos sie tam wkrece w ten swiat:D

azyl16

On jest bardzo ładny:P Najlepsza postać w tym serialu!
Moim zdaniem pasuja do sibie ale to on ją rzuci,haha

użytkownik usunięty
Aryaa

Ich sprawa, czy jest im razem dobrze. Jakie znaczenie ma to, czy pasują do siebie z wyglądu?? Ja obie postacie lubię, ale przecież nie znam aktorów, więc skąd mam wiedzieć czy do siebie pasują? :/

PS. dla LOSTomaniaków: rusza strona www.zagubieni.pl , która jeszcze jest w trakcie tworzenia, ale wiele rzeczy jest już dostepnych. Zapraszam do rejestrowania się ;D

LeLe_2

W końcu przeciwieństwa się przyciągają, a to całkiem fajna parka :-)

LeLe_2

TO wyłącznie kwestia tego gustu. Wg mnie jest całkowicie inaczej, tworzą dość ładną parę i pasują do siebie, przynajmniej taka jest moja opinia.

LeLe_2

To już nieaktualne, bo Dominic i Evangeline nie są już parą. z tego,co wiem, on ją zostawił. ona miała małego doła i zaczęła palić i jakoś się stało, ze poroniła...bynajmniej tak słyszałam

Callisto

nie rozstali się bo nie dawno podobno byl ich slub.....

LeLe_2

To było do przewidzenia że ten związek nie utrzyma się długo. Nic nowego.

LeLe_2

Jesli ona jest śliczna a on brzydko to znakomicie sie uzupełniają ;)

Arianne

Taaa...a teraz z kolei mówi się, że oni mają niedługo wziąc ślub, bo Evi dla niego się rozwiodła..sama nie wiem, czemu lub komu wierzyć

Callisto

no niedawno wzileli slub... tak czytalam

LeLe_2

to już potwierdzone !!!; Oni biorą ślub w lecie, a oni rzeczywiści do siebie nie pasują, Boshe....

użytkownik usunięty
LeLe_2

nieee no nie wierze ze taka laska mogla poleciec na takiego ... hobbita :F

LeLe_2

No i z tego powodu maja niby do siebie nie pasowac? A tak w ogóle to Dominic nie powiem ze jest boski ale ladny to jest nawet.

LeLe_2

Ślub sie nie odbył. Po trzech spędzonych wspólnie latach rozstali się. Ciekawe jaki był powód...(?)
(wiadomość potwierdzona)

Pozdrawiam :)

kate88_2

Lilly to piękna kobieta. Też się dziwiłem, że zadaje się z hobbitem... no ale może ujął ją swoim wnętrzem...

Lilly schrupałbym na śniadanie, a może nawet na kolację. Nie wiem czy to dobra aktorka, ale na pewno świetna laska. Moja kobieta wkurza się, gdy lecą LOST, ona lata po ekranie w tym przepoconym podkoszulku, a na mojej wrednej gębie pojawia się szeroki uśmiech. :)

LeLe_2

śliczna? typowa wiejska dziewczyna z Kanady, różowe policzki itp.

LeLe_2

Nie tylko wygląd się liczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones