Evangeline Lilly

Nicole Evangeline Lilly

7,7
24 188 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Evangeline Lilly

Ja chce zeby Kate byla z Jackiem poprostu pasuja do siebie!!A jaak wy myslicie??????????????????

LeLe_2

Ja też tak myśle, ale niedługo będzie na AXN druga seria to możęsz się troszkę zdziwić :(:(:(:(PaPs

LeLe_2

oni wcale do siebie nie pasują ale przeciwieństwa się przyciągają więc... tylko wtedy Sawyer zostanie sam;(

beata_1990

i dobrze ze Sawyer zostanie sam, Kate nie jest go warta :P:P

ilmare

Kate kreci z Sawyerem, a Jack a Ana Lucia ;p

LeLe_2

Kate pasuje tylko do Sawyera a Jack moze byc z Ana

Mother_Earth

kto wam powiedzial ze Jack kreci z Ana:)? nie prawda :)

Kuleczka_

no wiece Kate leci na 2 fronty :D tu Saywer'em, tu zaraz w drugiej serii Slimak z Jackem :D ladnie ladnie :P ja na jej miesjcu wzielabym Saywer'a:D

Lady_Angel

http://img63.imageshack.us/img63/2674/skatefirechainedbanner1gu3pm5j.jpg [img63.imageshack.us/img ...] mmmmm z Sawyerem :P tego nie bylo w pieorwszej czesci ani jeszcze w drugiej a jestem na 11 oscinku 2 serii:) bedzie z Sawyerem

Lady_Angel

Narazie Kate dziala na 2 fronty... ja jestem jak najbardziej za tym, zeby Kate byla z Jackiem... mysle, ze ona narazie sama nie wie z kim chcialaby byc...
Nie zgadzam sie, ze Kate nie zasluguje na Sawyera - to on nie zasluguje na nia...

LeLe_2

Kate będzie raczej z Sawyerem, ponieważ najprawdopodobniej zrąbia Jacka z Aną Lucią(przypominam II sezon)

milla_5

a jakby tak nie była z nikim? Ja też jestem za jej związkiem z Jackiem, ale jeśli zwiąże się z jednym albo z drugim to połowa widzów będzie niezadowolona a niktórzy pewnie przestaną oglądać :P Muszą wymyślić jakiś kompromis. Zresztą jak ich uratują(jeśli wogóle to się kiedyś stanie), to Kate zapewne pójdzie do więzienia. Sawyer może też...

Zuzia_9

z pewnoscią !!!
pasują do siebie jak ulał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

zapraszam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones