Evangeline Lilly

Nicole Evangeline Lilly

7,7
24 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Evangeline Lilly

Co faceci w niej widzą. Od początku LOSTów grała mi na nerwach. Typ takiej wiecznie rozchwianej i niezdecydowanej "dobrej, ale złej". Nie ma ani wybijającego się talentu, ani fajnej figury, twarz też niespecjalna... No i wyprzedziła w TOP100 Julię Roberts! Śmieszne.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
CapricaSix

Racja, nie wypadła w LOSTach najlepiej, a postac Kate nie powala.

Nachtjager

Evangeline jest bardzo ładna i jej gra aktorska też jest niczego sobie. No ale każdy ma swoje zdanie. A TOP100 nie jest zbyt obiektywnym rankingiem...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
No_5

Anucha, rozumiem Twoją frustrację, ale ranking TOP 100 (jak już gdzieś napisałam) to nie ranking najlepszych, najwybitniejszych i najzdolniejszych aktorów, ale ranking aktorów: najpopularniejszych, najsławniejszych, najpiękniejszych, najseksowniejszych i przede wszystkim najbardziej lubianych.
Do Julii Roberts pewnie i Evangeline daleko, ale ona wcale nie jest złą aktorką, ona dopiero się rozkręca, może jeszcze jej talent się rozwinie:)

No_5

W serialach takich jak Lost raczej nie zwraca się tak bardzo uwagi na grę aktorską... Trudno mi więc powiedzieć, czy jest dobrą aktorką, ale wiem, że nie jest bardzo złą, bo jednak to bym zauważyła i raziłoby mnie to.
A ja wiem, co faceci w niej widzą - nie dość, że jest śliczna, delikatna, a figurę też ma niczego sobie, to jeszcze jest oryginalna i ładna w ciekawy, a nie banalny sposób.

użytkownik usunięty
No_5

Bo ona jest ladna w stosunku do ciebie anucho.

No_5

Jest, że tak powiem...zwykła. A ludzie uważają ją za bóstwo. Jest pełno takich dziewczyn, a ona miała po prostu szczęście że trafiła na Lost. Mam nadzieję, ze po zakończeniu tej produkcji pokaże, że coś umie.

aniluap2

jest naturalna nie ma 10 kilogramów tapety, zgrabna i ładna to widzą faceci;]

Uras

co wy od niej chcecie, gra dobrze, jest naturalna i nawet bez makijazu wyglada ładnie, a nie jak większośc aktorek...

lilly405

Też tak myślę.
Aktorka pasuje jak ulał do Kate, wcale nie jest brzydka, nie ładuje w siebie 'sterydo- czy silikonowopodobnych rzeczy, a typ 'rozchwianej, niby dobrej, niby złej' wg. mnie może pasować wszędzie. Uwagi dot. postaci Kate raczej powinno się kierować do scenarzystów, to tak gwoli ścisłości :P

No_5

Jak widzę na forum posty kobiet obrażające piękną aktorkę to mam przed sobą obraz 100 kilowego monstrum przegryzającego każdego napisanego posta porcją frytek. Niestety nic się nie poradzi na to że niektórzy leczą kompleksy na forach. A co do tego TOP100 to Julia Roberts nie jest już dwudziestolatką i nie będzie w tym rankingu aż do śmierci...

No_5

Juli Roberts do urody Evangeline Lilly daleko:D

No_5

i te dwa przednie ząbki:D dodają jej kolejne punkty do urody:D 16/10 w mojej ocenie:P

użytkownik usunięty
No_5

Kate pewnie jest w Lostach aby ten serial nie był za fajny. Aktorka już ma u mnie 1/10, kompletnie mi nie zaimponowała swoją grą, nie dość, że sztucznie i nieprzekonująco gra to również postać Kate jest kompletnie bez sensu.

No_5

A ja uwielbiam postać Kate:) nie wyobrażam sobie tego serialu bez niej.

użytkownik usunięty
Dii

I to jest właśnie meritum istnienia forum: Tobie się podoba, mnie nie.

No_5

Według mnie jest śliczna i dobrze gra. A postać Kate jest jedną z ciekawszych w Lost.

użytkownik usunięty
Lladia

"Bo śliczna to dobrze gra" odpowiedź na poziomie małego dziecka. Znasz może aktorkę Whoopi Goldberg - ona nie jest "śliczna" ale gra fantastycznie. Powiedz mi, gdzie u E.L. jest coś ciekawego, oryginalnego, zaskakującego?

Moje zdanie jest takie, że w zasadzie co do gry aktorskiej to w LOSTach nikt nie wybija sie na wyżyny, każdy stara się zagrać swoją postać na miarę możliwości i jednym to wychodzi lepiej, innym gorzej (nie liczę tutaj Terry'ego i Emersona bo chyba z obsady LOST to oni mają największe doświadczenie aktorskie z lat ubiegłych), ale przez to każdy jest w jakiś sposób charakterystyczny....ta zwyczajność czyni ich aktorami jednej roli, ale za to nie wyobrażam sobie teraz innego Hugo niż Jorge Garcia, innego Sawyera niż Holloway, innego Jacka niż Foxa no i wreszcie innej Kate niż Lilly....

No ale co do bohaterki. Osoba Kate osobiście wyprowadzała mnie z równowagi już od 3 sezonu, bo kobieta stawała sie nie do zniesienia no ale w 5 sezonie (a zwłaszcza w ostatnich odcinkach) wspięła sie na wyżyny działania mi na nerwy, no ale z drugiej strony dobrze że taka bohaterka jest, przynajmniej nie jest nudno...


Co do samej Evangeline....jest śliczna, ma figurę, ładnie się uśmiecha no i te piegi :D. Ale przede wszystkim jest zwyczajną kobietą, a nie sztucznym pustakiem z mega tapetą :).

Przecież Lladia nie napisała, że jest śliczna, bo dobrze gra :/ najpierw przeczytaj, zanim określisz kogoś jako głupszego do Ciebie. Unikniesz 'samopogrążenia się' xP

No_5

Uuuu,ile tu zawiści.A co faceci w niej widzą -pewnie to czego Tobie brakuje.No cóż możesz tylko obgryzać paznokietki z bezsilnej złości.:)

No_5

Bez przesady Panowie, wychodzicie z założenia że jak którejś dziewczynie nie podoba się wygląd aktorki która uchodzi za piękność to od razu piszecie teksty typu, cytuje :
"Jak widzę na forum posty kobiet obrażające piękną aktorkę to mam przed sobą obraz 100 kilowego monstrum przegryzającego każdego napisanego posta porcją frytek."
"Bo ona jest ladna w stosunku do ciebie anucho" itp.
Trochę mi was żal bo widać kierujecie się jedynie stereotypiami, skoro wy możecie obrażać i omawiać kobieca urodę to dlaczego kobiety tego nie mogą? Każdy ma inny gust.
Co to samego tematu, nic bym nie zarzuciła grze aktorskiej
Evangeline Lilly gra tak jak powinna nie widać takiej sztuczności jak w wielu np. polskich serialach, pyzatym nie ma wielkiego doświadczenia poza "lost"więc nie porównywałabym jej pod względem aktorstwa do najsławniejszych hollywoodzkich gwiazd, jeżeli chodzi o urodę to uważam że jest jedną z najładniejszych a przede wszystkim najbardziej naturalnych aktorek.

yoko_yamaha

Uważam ją za najpiękniejszą aktorkę na świecie.

No_5

No_5 zabawne to co piszesz o Evangeline, bo to świadczy o tym jak rewelacyjną aktorką jest!!! Swietnie gra tą postać wiecznie rozchwianej jak to napisałeś. Taki jest scenariusz a nie koniecznie taka jest prywatnie... prawda? W innym filmie może będzie sexbombą i może wtedy przypadnie ci do gustu - ale wtedy też pamiętaj że to tylko GRA

użytkownik usunięty
marcello78

No fakt trochę trudno jest ją ocenić kiedy się widziało ją w tylko 1 roli. Może jak zagra w innych filmach to pokaże coś ciekawego(o aktorstwo rzecz jasna mi chodzi).

No_5

W takim serialu jak Lost nie zwraca sie uwagę na grę aktorską- tak mi sie wydaje.Jako kobieta mogę ocenić, że jst bardzo ładna. Aco do zarzutu że byla rozchwiana emocjonalnie i niezdecydowana to chyba nie jestes prawdziwą kobietą jeśli nie posiadasz takich cech. To do faceta należy, żeby byl zdecydowany a nie do kobiety.Pozdrawiam!

No_5

Trochę wychodzi z tego takie "Nie wiem co widzicie w E.L., przecież Kate jest głupia...". Ja również widziałem ją tylko w Lost-ach, ale poza oglądaniem filmów i seriali, bardzo lubię poprzeglądać wywiady poszczególnych osób w programach typu Late Show. Kiedyś, przypadkiem trafiłem na taki wywiad z Lilly i od tej pory przestała być mi obojętna. Ma w sobie coś, jest urocza i bardzo naturalna. Polecam szczególnie wywiad z Craigiem Fergusonem w Late Late Show z 2008 to zrozumiecie o czym mówię :)
Macie linka: http://www.youtube.com/watch?v=KJ3jubDi5Fo

No_5

poprostu prawda jest taka ze wy dziewczyny zazdroscicie jej urody.

marcino241984

Sporo takich postów na filmwebie od dziewczyn, którym się nie podobają aktorki. Ale co 2 aktor to już ciacho ;d;d

Aktorsko mnie nie powaliła, ale nie uważam żeby seriale umożliwiały wzniesienie się na swoje wyżyny. Zobaczymy co będzie dalej. A co do wyglądu to zgodzę się, że naturalna, zgrabna i ze ślicznym uśmiechem:) Jak wiele kobiet zresztą.

No_5

Widzimy w niej świetną talię, która doskonale prezentuje się w sukience (zwłaszcza ostatni odcinek lostów - na przyjęciu.. ach!)

spamforwally

A mnie się podobała i już ,nie że jest ładna ,tylko za grę ,możecie mi nie wierzyć ale chodzę na kierunek Teatr/Aktorstwo i rozpoznaję kto dobrze gra a kto nie ,tak były momenty w których sobie nie poradziła ale i były momenty w których była rewelacyjna :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones