Evangeline Lilly

Nicole Evangeline Lilly

7,7
24 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Evangeline Lilly

Hmm, trudno mi w to uwierzyć.Jest chyba za niska i zbyt gruba (bez urazy).Ogólnie ciekawa rola w LOST, jest ładna,tylko pytanie-kiedy inne role?

Mirage_2

no co ty, ona gruba, werź ty masz oczy ?????? są grubsze modelki i sławne np. Tyra Banks

Gabriela_2

Niska jak na modelke-to prawda.Ale że gruba??Eeee głupstwa opowiadasz!!

Mirage_2

moim zdaniem takie powinny byc modelki a nie jakies szkielety co wcale ciala nie maja

użytkownik usunięty
Mirage_2

Żeby byc fotomodelką nie trzeba byc wysokim ;)
Wystarczy ładny pysk, a jej jest cudowny xD

Gruba?!?!

A na inne role chyba trzeba poczekać, bo jak na razie to ma pewnie związane ręce przez Zagubionych...

L_M

Ale ty ciota jesteś. Sam jesteś gruby/gruba. Ona gruba? Chyba śnisz. Evangeline to najładniejsza kobieta na świecie!

Mirage_2

Gruba??! Gdzie ty masz oczy! Ty chyba nie widziałaś grubej kobiety! Ona jest szczupła, i to bardzo. I dobrze, że nie jeszcze bardziej chuda, tak jak te dwunogie wieszaki ledwo dogorywające na wybiegach.

A w dodatku jest też bardzo ładna:)

Eruaniel

Jeżeli była tylko fotomodelką, to cofam swój poprzedni post.Po prostu zrozumiałam na podstawie różnorodnych plotek i wiadomosci, że Evangeline jest modelką w pełnym znaczeniu tego słowa, ku czemu nie ma warunków, mimo że jest urodziwa, nawet bardzo, ale dość masywne ręce oraz brak zwiewności typowej dla prezentujących się na wybiegach dziewczyn dyskwalifikują ją jako wykonawczynie owego zawodu.Jednakże jeżeli jej profesją był fotomodeling, to wówczas nie mam jej absolutnie nic do zarzucenia.

Mirage_2

I jeszcze jedno-wypraszam sobie takiego rodzaju komentarze jak powyższe.Apeluję o zachowanie kultury i wykazywanie się inteligencją, a zatem tolerancją i szacunkiem dla odmiennej opinii.Takiego typu wypowiedzi pozwalają mi wyrobić sobie zdanie na temat chamstwa co niektórych i braku wychowania.

Mirage_2

dobra dupa jest......taka własnie powinna byc kobieta

Mirage_2

Znalazła się szczupła! Chcesz żeby miała 170 wzrostu i 45 kilo! opamiętaj się, dziewczyno!

Ona jest bardzo ładna i wcale nie gruba! ....

Mirage_2

No to ja przepraszam, jeśli Cię uraziłam. Naprawdę:) Ale nadal uważam, że Evangeline daleko do grubości...

Eruaniel

Jakie tam masywne ręce, ona ma po prostu mięśnie! Chciałabym takie mieć... ;PP

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones