Evangeline Lilly

Nicole Evangeline Lilly

7,7
24 188 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Evangeline Lilly

Jeny! Jest ładna zachwycacie się tym tak.Ludzie ale ona zagrała praktycznie tylko w Lost-ach!

Ironik

nie no nie mow... zagrala jeszcze w "szalonym weekendzie" martwe cialo ;)

mkamola_2

Tak rzeczywiście mało.Nie ma czasu na inne filmy,bo gra cały czas w Lost, może jak skończą serial jej kariera nabierze tempa:)Ale pdkreśle,że ją bardzo lubię za to jak zagrała w Zagubionych=D

Ironik

Ona jest dopiero na początku swojej kariery aktorskiej. Może dostanie więcej propozycji jak się skończy serial... a może nie. Zobaczymy. A pooooza tym bardziej liczy się JAK gra, chociaż przyznaję że ilość ról ma rówież wielkie znaczenie

Ironik

Co z tego, że zagrała tylko w "Zagubionych", czy to wyklucza to, że jest ładna? Bo dziwnie napisany ten komentarz.
Mi tam się ona bardzo podoba, nawet jeśli nie zagrałaby w żadnym filmie.

audrey_h

Evangeline jest śliczna... i fajnie gra, lubie jej role jako Kate :D

audrey_h

No tak, ale to FILMWEB, a nie wybory Miss World, tu się nie ocenia za wygląd, tylko za grę aktorską ;] A w tym aspekcie jest przeciętna

Ironik

Zgadzam się. Mam nadzieję, że po LOSTach jej kariera rozkręci się na dobre.

Mumin87

Przez przypadek zobaczyłam ją w "Porwanie Sinatry" w TV Puls. Była tam może pół minuty ale pięknie wyglądała. W końcu modelka. Jej uśmiech wszędzie rozpoznam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones