Evangeline Lilly

Nicole Evangeline Lilly

7,7
24 129 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Evangeline Lilly

ściągnijcie z siebie tapetę, stańcie zaraz obok Evangeline Lilly i... tylko nie popadnijcie w depresję... to właśnie widzą faceci.
pzdr.
Paweł.

pavello200

zgadzam się w 100%

użytkownik usunięty
pavello200

Popieram:) Lilly to zjawiskowa kobieta.

Jak dla mnie milsza dla oka jest pani\panna nawet z widocznymi niedoskonałościami niż pani\panna z bardzo duzą i nienaturalną ilością podkładów itp;) stawiamy na naturalnosc:D

Panowie ona nie jest wcale taka "naturalna". Nawet na tym zdjęciu ma na sobie kilogram makijażu i jeszcze jest komputerowo poprawiona:D Nie mówię tego z zazdrości, bo wiem, że porównać się z nią nie mogę. Ale chciałabym byście spojrzeli na to bystrzejszym okiem:) Co do niej jako aktorki - nie mam żadnych zastrzeżeń. Pozdrawiam:)

pavello200

A wy, faceci, nie popdanijcie w depresję, bo nigdy takiej dziewczyny nie zdobędziecie. :p
poza tym możecie widzieć co chcecie, ale taka Evangeline Lilly nie wypierze wam skarpetek, nie wyprasuje koszuli, ani nie ugotuje obiadu. :>

użytkownik usunięty
antyfan

Droga Agatko;) rozmawiamy tylko o urodzie i spostrzeżeniach;) materiał na żonę to osobny temat, choć kto wie jak prowadzi się omawiana osoba;). Dlaczego mamy nie zdobyc?? choć z drugiej strony napiszę : kto powiedział że taką chcemy zdobyć?? uroda przemija;) wnętrze jest najważniejsze;)

Kolega wyżej;) : A co do zdjęcia profilowego, oczywiście wiadome jest że to zdjęcie z retuszem, odpowiednim oświetleniem i makijażem ;), pisząc o naturalności miałem na myśli zdjęcia Evangeline zrobione podczas zakupów itp;)

pavello200

agatkanosek
I. zazdrość bije od ciebie na kilometr
II. nie masz pojęcia jaką dziewczynę możemy mieć
III. jeżeli dla ciebie pranie skarpetek jest motywem przewodnim jeśli chodzi o kobiety gratuluję postawy
pozdrawiam

pavello200

och matko i jeju jeju razem wzięte!!! :p

widać dla ciebie jestem straszną, zazdrosną idiotką :P chyba nigdy nie miałeś prawdziwej dziewczyny, a zakochany jesteś tylko w tej marnej, pięknej aktorzynce.
z takim nastawieniem do tych zwykłych dziewcząt, które siedzą w szkołach, bibliotekach, autobusach, a nie malują się każdego dnia po dwie godziny, żeby pięknie wyglądać na kolorowym ekranie, nigdy w życiu nie zaskarbisz pozytywnej opinii wśród damskiej płci.
pewnie jak tylko odczytasz moją odpowiedź krew ci się zagotuje i wyzwiesz mnie od jakiegoś paskudnego brzydala, niedorozwiniętej, tłustej, jeszcze bardziej zazdrosnej prostaczki.
i wyzywaj sobie na zdrowie, tylko nie porównuj nas, zwykłych dziewczyn do piękności z filmów, seriali czy gazet dla mężczyzn. ;D

a co do punktu III to niedokładnie zrozumiałam o jaki motyw ci chodzi. ;]

pavello200

paranoja!!!
dziewczyno jak można zakochać się w kimś przez ekran!!! Dobrze się czujesz za przeproszeniem??? Co do mojej "prawdziwej" dziewczyny... jeśli chodzi o wygląd to wysłałbym ci jej zdjęcie to nie wiem czy odważyłabyś się napisać jeszcze raz to samo...:D nie masz pojęcia co do mojego nastawienia więc nie masz prawa tak pisać choć spłynęło to po mnie ponieważ znam własną wartość i wartość mojej kobiety... Piszesz: "...tylko nie porównuj nas, zwykłych dziewczyn do piękności z filmów..." Jeśli uważasz się za "zwykłą" dziewczynę to gratuluję...
ps. nie uważam cię za "...paskudnego brzydala, niedorozwiniętej, tłustej, jeszcze bardziej zazdrosnej prostaczki..." bo mam szacunek do każdej kobiety, a opinie wystawiane przez kogoś o kimś na podstawie dwóch postów "...z takim nastawieniem do tych zwykłych dziewcząt, (...) nigdy w życiu nie zaskarbisz pozytywnej opinii wśród damskiej płci.... - pozostawiam bez komentarza.
poza tym mój pierwszy post był w odpowiedzi do użytkowniczki No_5 (dwa tematy niżej), więc twoje wtrącenie było pozbawione sensu.
pozdrawiam Agatko

pavello200

Widzę, że temat skończony. Ja wiem swoje, ty wiesz swoje. Dla mnie dalsza konwersacja jest pozbawiona sensu. Chyba, że chciałbyś mi dostarczyć jeszcze więcej rozrywki, bo niesamowicie się bawiłam przy wymianie poglądów z tobą. ;D

pozdrów swoją dziewczynę, (to ona jakiś transformers, że nie "odważyłabym się napisać jeszcze raz to samo..."? :p) a tobie życzę więcej szacunku dla dziewczyn, które w porównaniu do Evangeline Lilly jej nie dorównują. :p

ps. owszem, uważam się za zwykłą dziewczynę, nawet bardzo. gratulujesz mi niskiego mniemania o sobie, czy zwyczajnej skromności? ;>

użytkownik usunięty
antyfan

Najlepsze jest na tym forum to że nikt nie dostrzega pozytywnych komentarzy bądz je ignoruje a czeka tylko na to by się z kimś pospierac;)

Peace and love;) nie spierajcie się, wysokie ciśnienie szkodzi zdrowiu;)

antyfan

dziewczynko ty masz chyba 12 lat
"dalsza konwersacja jest pozbawiona sensu" brawo długo nad tym myślałaś
(kultura wymaga żeby nie wtrącać się w czyjąś rozmowę nieproszona jeżeli nie masz nic konstruktywnego do dodania) pomyśl następnym razem

pavello200

Smutne, po prostu smutne. :D

Nie martw się, następnym razem zastanowie się dwa razy czy rozpoczynać jakąkolwiek konwersację z ludźmi na twoim poziomie. :>

antyfan

Aaahh jeju! No i bez urazy, bo chodziło mi o to że zacznę rozmawiać na forum Hanny Montany z 12-letnimi dziewczynkami. ;]

pavello200

http://upload.vipcrosoft.net/files/363affe47d3f0d85caa352f262208407/ja_pierdole. jpg

użytkownik usunięty
pavello200

Naturalność zawsze lepsza, i u mężczyzn i u kobiet. <to tylko moje skromne zdanie>

pavello200

ściągnijcie z siebie koszulki chłopaki, stańcie obok np.Jensen'a Ackles'a... tylko nie popadnijcie w depresję... to własnie widzimy My kobiety.
pozdr.
Sonia.

yoko_yamaha

Zaraz, zaraz droga Soniu. Chyba trochę galopujesz. Nikt tutaj nie gada o jej piersiach tylko o urodzie, więc sprowadzanie dyskusji do męskich torsów jest wg mnie zejściem z tematu.

Jednak biorąc pod uwagę wysportowane co poniektórych, to wg mnie ważniejsza jest sprawność fizyczna niż wygląd brzucha czy klaty. Nie każdy potrafi się ładnie wyrzeźbić ale ćwiczyć każdy może...

Szkoda że większość kobiet z tej możliwości nie korzysta... Soniu ;]

musiek11

Nie wiem czy zrozumiałeś ale mój post nie był krytykom męskich torsów, ale aluzjom do tego że tak samo jak kobiety tak i mężczyźni nie są idealni.Opisywaliście że kobiety nie są naturalne i noszą tapety a po ich "ściągnięciu" czar pryska, moje koszulki możesz potraktować jako metaforę do tego samego.
Drogi Musku11 chyba za dosłownie wiozłeś moje słowa.
Jeżeli chodzi o urodę Evangeline Lilly to sama uważam ja za piękną i naturalna kobietę, ale myślę że takie porównywania za bezsensowe.
Z drugiej strony twoja wypowiedz mnie zaciekawiła. Ostatnie zdanie "Szkoda że większość kobiet z tej możliwości nie korzysta..." tu znowu pojawia się krytyka kobiet mimo że odpisywałeś na mój post na temat mężczyzn i zdanie "to wg mnie ważniejsza jest sprawność fizyczna niż wygląd brzucha czy klaty" tu usprawiedliwiasz mężczyzn.
Czyżby ktoś miał kompleksy ? ;]

yoko_yamaha

Soniu.

Primo, skąd miałem wiedzieć jak bardzo rozwinięty intelektualnie jest użytkownik, do którego się odnosiłem. Nie mogłem mieć pewności, że to metafora.
Owszem potraktowałem dosłownie. No big deal.

Jeżeli nazywasz kompleksem przekonanie, iż wg mnie kobiety w dzisiejszych czasach (młode) chodzą schorowane, mają masę dolegliwości, a część z nich przez brak ruchu i nic z tym nie robią. To owszem mam kompleksy.

musiek11

Nie popadajmy w skrajności, napisałeś to o kobietach a przecież to samo dotyczy mężczyzn.
To jest problem tego wieku, dlatego nie należy się dopatrywać winy tylko w kobietach ponieważ dotyka to całe społeczeństwo, a już w szczególności państwa wysoko rozwinięte lub rozwijające się.

yoko_yamaha

No zgadzam się co tu dużo mówić. To była bardziej forma przytyk za przytyk. ;)

musiek11

hehe nie zaprzecze Evangeline jest bardzo ładna...
tylko jeśli mowa o porównaniu jej z kimś niewytapetowanym to trochę bez szans bo Lily jest twarzą L'Oréal gdzie reklamuje podkład (tapete)
i to czy dziewczyna się maluje to nie ma znaczenia... znaczenie ma to czy umi ie pomalować tak aby tego nie było widać ;)

ArabRab

Nawet bez makijazu z piegami slicznie wyglada ;)

maniekboy

dobra ludzie nie wymagajmy tego od ludzi żeby każda kobitka wyglądała pięknie bez makijażu a każdy chłopak bez wsparcia odżywek i godzin na siłowni jak grecki bóg. losie! nobody's perfect ;)

pavello200

hahaha,no ładna jest,spokojnie,bo się ugotujesz ze złości:)

pavello200

W takim serialu jak Lost nie zwraca sie uwagę na grę aktorską- tak mi sie wydaje.Jako kobieta mogę ocenić, że jst bardzo ładna. A co do zarzutów że byla rozchwiana emocjonalnie i niezdecydowana taki jest urok kobiet. To do faceta należy, żeby byl zdecydowany a nie do kobiety.Pozdrawiam!

izabella666

No nie wiem . Ja bym z jakąś rozchwianą debilka i wariatką raczej nie kręcił. Baba też ma być stabilna emocjonalnie, jak nie - to kaftan i pokój bez klamek.

A Evangeline jest cudowna. Mało juz jest taakich kobiet, cóż domną Polek jest zawiść i złośliwości, bo same lataja po dyskotekach, w wieku 16 lat są ciążozaurami z wózkiem i mają pretensje że są potem grube i zaniedbywane i mają obwisłe piersi od karmienia mlekiem. Dziewczyny- więcej pracy i porządku to będziecie takie jak Evangeline. Może.

MilesQuaritch

tak, ona jest ładna w naturalny sposób

Ulisseska

To prawda, Evangeline należy do tych kobiet, które po prostu posiadają specyficzny urok i wdzięk, którego nie sposób się chyba nauczyć. Zauważcie, że ona nigdy nie strzela sweet minek ani nie pozuje na wychuchaną kokietkę; nie ma szału na figurę wieszaka, nie ukrywa też tego, że prywatnie, bez makijażu wcale nie wygląda aż tak olśniewająco jak na photoshopowanych zdjęciach - bo nikt nie wygląda do tego stopnia idealnie; co nie oznacza, że wygląda bez make-up'u brzydko, wręcz przeciwnie. Ona go nie potrzebuje, bo ma w sobie urok. Jest niezwykle naturalna, sprawia wrażenie skromnej i z dystansem do siebie, co też w niej cenię.

Zresztą, zawsze zastanawiałam się jakim cudem Lilly została modelką ("fashion model" w biografii) skoro mierzy jedynie 165 cm i nie jest wysuszoną kostuchą - myślę, że chodzi właśnie o zgrabną, proporcjonalną sylwetkę i ładną buzię, a przede wszystkim ów naturalny czar, którym emanuje.

Sympatyczna postać. :)

MilesQuaritch

@MilesQuaritch

Bardzo cenię sobie Twoją wiedzę na temat : "CO JEST WAŻNIEJSZE W MACIERZYŃSTWIE: URODA MATKI CZY ZAJMOWANIE SIĘ DZIECKIEM". Ale troll. Chyba nie za wiele czasu przestajesz z kobietami/dziewczynami, skoro myślisz, że przedstawicielki mojej płci chcą być "TAKIE JAK" ;) Z czasów wzdychania do lalek Barbie się kiedyś wyrasta. Problem, sir?

Moon_Beam

ta panienka co tu sie wypowiedziala teraz to prze...:D:D:D:D (boston maseczjuset :D:D:D:D:D)
btw. fajny temat założyłem:D jestem z siebie dumny:D
pozdrawiam ludzi co się wypowiadają:)

pavello200

no sucz bomba;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones