Evangeline Lilly

Nicole Evangeline Lilly

7,7
24 188 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Evangeline Lilly

ładna laska fajnie gra i wygląda na sympatyczną ale jak ona mogła się związać z dominic'em monaghanem!!!!! oni do siebie nie pasują...on jest naprawde pięęęęęęęęękny a ona troche brzydsza... ;/

Pomyluna

Witaj Predator, nie wiedziałem że jest jeszcze jeden :)
Nie wiem o co chodzi w twojej wypowiedzi, że ona jest trochę brzydsza, to na serio tak ? czy to moze jakaś ironia ?

BTW Masz rację nie pasują do siebie :)

___PREDATOR___

Ja tam uważam, że jest śliczna. W LOST tak pięknie wygląda...:) Marzenie ;)

Ridzu

Ładna jest to trza przyznać;] no i badzo fajnie gra;]

Ma fajne oczy ,coś w sobie takiego fajnego mają;D
I wogóle ma fajny wyraz twarzy;]]]]]]

JEST FAAAAAAAAAAAAAAAAAAJNA:P

Pzdr

(dla jej fajnych fanów;P)

parabarbara

masz racje co do wyrazu twarzy...rzeczywiscie jest bardzo fajny :) To wszystko przez te usta...Oczy tez piekne, wogole poezja. P0zdr0 600 dla jej fanow, zapodam moze przy okazji linka do tapety, na ktorej tak slicznie wyszla...
http://abc.go.com/primetime/lost/images/wallpaper/1024x768/lost_1024x768_lilly_0 1.jpg [abc.go.com/primetime/lo ...]

Pomyluna

rzeczywiście to była ironia...jak dla mnie dominic monaghan nie jest za ładny, ona jest od niego wyższa i do niego nie pasuje! mogłaby sobie znaleźć kogoś ładniejszego... ;)

Pomyluna

np: Mnie :) ( jestem wyższy , ale nie ładniejszy :) ....chyba..

Pomyluna

prędzej bym sie spodziewała przeczytać że ona jest taa...ka piękna a on troche brzydszy. heh no ale co tam .

użytkownik usunięty
kosmitka_

Ja tam uważam, że oczywiście Evangeline jest piękna i wogóle, ale Dominic także jest niczego sobie ;)

Pomyluna

Nie wiem czego wy od nich chcecie. To jest ich prywatna sprawa, że są ze sobą. Oboje są w moich ulubionych i sądzę,że całkiem ładnie ze sobą wyglądają:-)
Pozdro!

Arwena_2

nie potrzebny temat ;] co kogo obchodzi co robia i czy sa ze soba;] najwazniejsze ze cos do siebie czuja, a nie to czy fance sie podoba to czy nie ;]

Pomyluna

wlasciwie to on jajbrzydszy to nie jest ale ona jest piekna! masz jakis dziwny gust;/ wedlug mnie pasuja do sienie jak najbardziej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones