Ewa Lemańska

7,4
1 143 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewa Lemańska

Przed chwilą do wiedziałem się ze ma nawrót raka .już w latach 90-tych chorowała na to wtedy to był rak piersi (z czego wyszla po 3 latach)teraz czerniak..no naprawdę ekipa z Janosika może szybciej się wykruszyc niż się by można spodziewać w tym roku juz odeszli ze powiem pięknie Kociniak i Cnota...no nie pozostaje mi zyczyc pani Ewie zdrowia i szczęścia na pokonanie ponownie choroby

dj_carlos

A dzisiaj zmarł Witold Pyrkosz i kolejny dołączył z ekipy Janosika :( Straszna szkoda,bo elita aktorska bardzo kruszeje,już niewielu zostało.A z żyjących od Janosika to został tylko Kuśmider,a Janusz Kłosiński ma dzisiaj 96 lat i Anna Dymna oraz właśnie Maryna,której życzę szybkiego powrotu do zdrowia i oby przezwyciężyła nawrót choroby

Sunset_Snowdrop

Haha ale zbieg okoliczności bo tak się składa ze ja również dziś odpowiedzialem gościowi który napisał kiedyś ze zostały już tylko dwie osoby z janosika (po śmierci Cnoty to bylo)a ja dopisalem jeszcze marynę bo o niej kompletnie zapomniał a dziś dopisałem mu ze dziś zmarł Pyrkosz i również napisałem że kruszeje ekipa i nie tylko chodzi o Janosika ale ogólnie stara gwardia filmowa odchodzi bo na dobra sprawę kto jeszcze został?z tych po 80-tce to Michnikowski,Karewicz,Pieczka Kobuszewski,Gołas,Kowalewski,Kalenik no i będzie to juz koniec starej gwardii chyba ze do liczy jeszcze takich troche młodszych jak Olbychski czy Fronczewski to jeszcze oni trochę pociagne ale z pokolenia z lat 20 i 30 tych juz naprawdę malo co zostało a z reżyserów to Hoffman,Chęciński,Polański,Zanussi ale miejmy świadomość ze oni nie długo dołączą do swoich zmarłych kumpli
lk

dj_carlos

A dodam ze o Pyrkoszu tez na jego stronie również napisałem dziś

Sunset_Snowdrop

Kuśmider - najstarszy ze zbójników, a umrze ostatni.

dj_carlos

Racja. Prawie cała główna obsada serialu "Janosik" 1974 zmarła.
Mieczysław Czechowicz, Marian Kociniak, Marek Perepeczko, Witold Pyrkosz, Bogusz Bilewski.
Niedługo pewnie wykruszy się całkiem obsada później nakręconych "Alternatywy 4" 1983 i "Dekalog" 1988.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones