Ewa Lemańska

7,4
1 144 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewa Lemańska
Marcin_Kabat

zgadzam się szkoda że reżyserzy ani po Janosiku ani po paru latach nie dali jej szansy.

kinomanka_13

Też to dla mnie dziwne, bo wiele mniej utalentowanych i urodziwych zrobiło większe kariery

Marcin_Kabat

też jestem zawiedziona że nie dali jej szansy czy po Janosiku, czy kiedy stan wojenny się skończył. Gdyby wróciła do Polski tak jak Perepeczko to na pewno by jakieś rolę dostawała, wiem tylko że do Polski po 1989 roku przyjeżdżała parę razy odwiedzić Polskę bo mieszkali tam jej rodzice, a jej rodzice od 2 góra 3 lat nie żyją wiec pewno już nie będzie przyjeżdżać. Właśnie teraz w lutym będzie 2 lata odkąd Lemańska pojawiła się w mediach po ponad 30 latach pojawiła się wtedy w pytaniu na śniadanie i w dzień dobry TVN. Widziałeś to ? Jak nie widziałeś to w necie możesz obejrzeć jak to jeszcze jest. Dlaczego nie dali jej żadnych nowych ról ? Gdy zobaczyłam jej ubogą filmografię to mi się wierzyć nie chce że taka aktorka a zagrała tylko epizody a jedną główną rolę zagrała chamstwo w państwie. Po Pani Ewie jedynie tylko ta rola została, jej uroda z młodości. Przyznam ci się że mam autograf od Pani Ewy poprosiłam ją na facebooku pisałam do niej parę razy i cieszyła się że piszę, teraz niestety chyba nie korzysta z fejsa wiem to bo pisałam do niej i nic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones