Ewa Serwa

7,5
872 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewa Serwa

Jej głos ma specyficzną barwę, naprawdę mi się podoba, szkoda, że tak żadko można ją było usłyszeć, ale przecież jeszcze chyba nie koniec jej kariery :) mam nadzieję. Uważam, że głos podłożony pod Shayere Hol z Ligi Sprawiedliwych i pod Maiev Shadowsong/Strażniczkę z Warcrafta to naprawdę rewelacja. Jeśli chodzi o mnie, to jest to moja najlepsza aktorka dubbingowa.

Vigilante

Bardzo sympatyczna wypowiedź. Cieszy mnie fakt, iż nie tylko starsze pokolenie, pamiętające Ewę Serwę jako aktorkę stricte teatralną bądź odtwórczynię ról w DOBRYCH produkcjach telewizyjnych (np. "Dom"), docenia jej wyraz artystyczny i kunszt gry dubbingowej.
Pozdrawiam serdecznie :)

v_v

Witajcie po 4 i pół roku :D Z ciekawości sprawdziłem kto podkładał głos Kinii w Przygodach Animków. Świetny głos - barwny i ciepły.

boolion

Ja oglądałem 45 odcinek ,, Pinokia" pt ,, Lawina" jakoś w 2000 roku.Potem długo długo nic i dopiero w 2005 roku oglądając ,,Georga Niewielkiego" poznałem jej głos.To właśnie ona użyczyła głosu Śnieżnej Wiedźmie! Była rewelacyjna:-)

Brandon568

Oczywiście inne jej role też wspaniałe

Brandon568

https://m.youtube.com/watch?t=632s&v=rs3zxXUZRY4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones