Ewa Stankiewicz

3,6
138 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Ewa Stankiewicz

Stankiewicz to PiS-owska Leni Riefenstahl i tyle w temacie.

Daragox

100 proc. racji. Odrażająca baba

paw_2

mało tego jest tak samo odrażająca jak reszta "podludzi" z pisu którzy grabią i niszczą Polskę od 6lat , a nie wróć to jednak nie to.. w każdym razie mohery i jarkacz to największe zło jakie mogło kiedykolwiek nawiedzić Polskę, tylko "podsłuchowywać.. podsłuchowywać .. tyyyy" a nie to też nie to, sorr zapędziłem się, w każdym razie niszczą polską gospodarkę, nie prywatyzują, jak budują to źle a podatki i urzędnicy wszystkiego więcej.. narodowy socjalizm z krwi i kości... qfa to znowu nie to.. hmm to ja już sam nie wiem.. co ja chciałem.. o już wiem .. zabierz babci dowód.

do widzenia

Daragox

Porównanie moim zdaniem nietrafione. Leni Riefenstahl nigdy nie zajmowała się brudną propagandą wymierzoną w kogoś. Nakręciła dwa filmy ze zjazdów NSDAP i film o olimpiadzie. Dużo bardziej trafne jest porównanie Ewy Stankiewicz do Juliusa Streichera, redaktora naczelnego "Der Stürmer". Mam nadzieję , że Stankiewicz skończy jak on (został stracony jako zbrodniarz wojenny w Norymberdze).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones