Ewa Szykulska

7,6
10 970 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewa Szykulska

Nie wiedziałam, że była tak piękną kobietą - w Hydrozagadce wygląda zjawiskowo!

chinchilla89

Jako panna Jola jest bardzo zgrabna ;)

chinchilla89

Rzeczywiście była bardzo ładna :)

matju123

Przed chwilą wyszukiwałem polskie symbole seksu minionych lat. W pamięci miałem film "Hydrozagadka" i zajebiście długie i zgrabne nogi tylko nie pamiętałem jak się nazywa ich właścicielka...no i jestem tutaj :)
Niejednemu na widok Ewki..ślina ciekła, lol No i ten charakterystyczny, łobuzerski głos. W "Hydrozagadce" wyglądała REWELACYJNIE !

Babis

W Hydrozagadce była dubbingowana.

chinchilla89

A no widzisz jak ludzie się zmieniają. Była piękna i zgrabna.

chinchilla89

Zjawiskowo piękna również jako Karen Petersen w Panu Samochodziku.

chinchilla89

aż niemożliwe żeby tak zjawiskowa kobieta się tak brzydko starzała, nic po niej nie zostało zawsze gdzieś widać tę młodą kobietę a u niej nic kompletnie nie pozostało. Możliwe, że tak jej cera/skóra reaguje na makijaże.
Taka Marzena Trybała która grała w CK Dezerterach jest dalej całkiem śliczna tylko, że wiadomo lekką nadwagę ma.

markin

papierochy...
przestroga dla palacych!

selenitas

równie dobrze masturbacja ;D

markin

Seks odmładza, a masturbacja otępia. Gdyby wszyscy regularnie się masturbowali, to mielibyśmy na ulicach w godzinach szczytu realne stada zombiaków.

chinchilla89

Ludzie, nie oceniajcie aktorki tylko po wyglądzie. "Nic po jej urodzie nie zostało", "bo pali papierosy". Tyszkiewicz też pali, a wizualnie zestarzała się pięknie, to znaczy, że warto palić? Nie oceniajcie tak lekko ludzi, których nie znacie, bo Was też ktoś kiedyś oceni. Oceniajmy dorobek aktorski, dobór ról, sposób gry - rzeczy, na które aktor ma wpływ, a nie tylko ładną buzię.

Cinemateur

Popieram Cię w stu procentach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones