Ewa Szykulska

7,6
11 340 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewa Szykulska

a teraz wygląda fatalnie.A ma dopiero 63 lata

maciekb80

zgadzam się z tobą za młodu była ładną kobietą dużo facetów się w niej kochało i się postarzała

kinomanka_13

czyżby alkohol ?

maciekb80

nie nie alkohol trzeźwa jak dziecko jestem i wczoraj też byłam trzeźwa i woogle nie pije alkoholu.

kinomanka_13

a to przepraszam.Tak pomyślałem.

maciekb80

taką ma urodę, dodatkowo aktorki wciąż na pudrach i tonie innej chemii a to na skórę okropnie niszczy

markin

nie ona jedna jedzie na pudrach , a jednak mega odbiega urodą od koleżanek po fachu.

maciekb80

ona ma taką urodę, że gorzej na nią działają takie zabiegi. Chodzi mi o to, że na każdego człowieka inaczej działają środki. Jak można zobaczyć ma podkrążone oczy od dziewczynki to jest jej uroda.

maciekb80

fakt strasznie

markin

To jest efekt nadużywania alkoholu i papierosów. Głos i cera.
Widać to na co dzień. Zwłaszcza wśród pracowników budowlanych. Piwko, papierosek i w wieku 45 lat, wygląda na 65. Po 50 tce już dziadziuś pomarszczony.
Nie ona pierwsza i nie ostatnia.
Zobacz na Panią Czubaszek.

maciekb80

szlugi , alkohol , na spidzie jechała chyba przez dekadę . Takie są efekty.

maciekb80

Jak ją zobaczyłam w takim jednym programie, gdzie pokazywali teledysk Skaldów, w którym występowała to byłam w szoku. Naprawdę brzydko się zestarzała. http://senya.100freemb.com/ewa-szykulska_hydrozagadka.jpg

maciekb80

była kiedyś przepiękną kobietą, jako dziewczyna laska że szok a teraz fatalnie wygląda a przecież nie jest jeszcze taka stara, po 60 tce kobiety wyglądają atrakcyjnie i efektownie, coś musiała brać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones