Ewelina Flinta

Ewelina Agnieszka Flinta

8,0
30 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewelina Flinta

Zamiast pisać o skandalach z Dodą lub o tym, że jakaś gwiazda wyjdzie na ulice w płaszczu za 10000 zł... gazety mogłyby napisać o Ewelinie.

P_Halliwell

Racja, nie piszą ciagle o niej bo nie robi debilnych skandali tylko jest prawdziwą piosenkarką z pięknym głosem. Ostatnio byłam na jej koncercie to przekonałam się że jest na prawde fajna i nie sztuczna:)

Asia_Basia

NO I W PEŁNI SIE Z WAMI ZGADZAM....nie robi wokol siebie sztucznego tłumu i nie rozbiera sie do sesji zdjęciowych...to o niej powinni pisać

phoebe241995

Od kiedy została laureatką 2 miejsca w pierwszej edycji IDOLA, to zawsze ją lubiłam, właściwie to do niej nic nie mam, ale życzę z całego serca, żeby jej kariera nabrała rozpędu i żadnej zmiany stylu muzycznego, z rocka na jakieś Disco w stylu Lady Gaga!!!

P_Halliwell

Dokładnie

P_Halliwell

Co z nią się dzieję? Nagrywa jeszcze? Taki wspaniały talent, a tu cisza.

MERCURYfan01

O kurcze, 8 lat odkąd napisałam tego posta :O
Niestety, chyba nic szczególnego już nie robi, żadnej nowej płyty, ani nic. Weszłam z ciekawości na jej stronę, ale nic ciekawego nie znalazłam. A szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones