Filip Bobek

Filip Andrzej Bobek

6,2
4 689 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Filip Bobek

I tam kompletnie nie przypominał Marka Dobrzańskiego z serialu ''BrzydUla''! Wystarczy tylko dać Filipowi szansę ,bo uważam ,ze może jeszcze wiele pokazać.

aneta99_7

świadczy to tylko o jego doskonałym aktorstwie, a dykcji powinni się od niego inni uczyć. Jeden z niewielu polskich aktorów, którego można w końcu zrozumieć, a nie jakiś bełkot pod nosem. Teraz tylko czekać na jakąś kinową produkcję TVNu z Bobkiem w roli głównej.

mt2003___

zgadzam się z przedmówcą :]
ma rzeczywiście świetną dykcję, jego głos powala na na kolana, a w Brzyduli gra naprawdę rewelacyjnie ^^
Oby tak dalej!

aneta99_7

Dziwne, bo ja widziałem u Majewskiego Filipa Bobka bez jaj, którego najbardziej cięta riposta brzmiała "hehe".

boolion

U Majewskiego wypadł nieźle, ale ciągle miałam wrażenie, że Filip chce powiedzieć coś więcej ale Majewski go zagłusza, bo Majewskiemu nie chodzi o to żeby ktoś powiedział coś ciekawego czy mądrego tylko żeby było "śmiesznie".

aneta99_7

A, i tu właśnie się zgodzę. Dopiero po Majewskim tak naprawdę "do mnie
przemówił" ;D

aneta99_7

a ja nie oglądałem.

aneta99_7

fakt, faktem dobry był u Majewskiego, ale ciekawe jak sprawdziłby sie u Wojewódzkiego, tam dopiero mógłby zaprezentować sie z innej strony i pokazać cietą riposte, bo mam nadzieję, że takową posiada ;] pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones