Filip Bobek

Filip Andrzej Bobek

6,2
4 690 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Filip Bobek

Byl genialny w Majewski Show kiedy musial zagrac ta scenke erotyczna z gasnica i ta babka hahaha poplakalam sie :D kto nie ogladal niech zaluje :D

Risae

ja też widziałem ale polew był z niego na prawde niech żałują ci co nie obejrzeli

kamilx98

http://www.plotek.pl/plotek/1,78646,6474946,Kasprzyk_i_Bobek_na_szczytach_rozkos zy.html jakby ktos nie widzial, albo chcial raz jeszcze obejrzec ;]

Risae

dzięki za link ;** ;D ale ładne zdjęcie jest wstawione :D to chyba najładniejsze jego zdjęcie jakie widziałam :D

Risae

To była genialna scena! Normalnie lałam ze śmiechu xD

Risae

Zgadzam się! Był genialny, ale Kasprzykowska też super to zagrała:)

e_w_a_

nooo, lałam ze śmiechu :D świetny z niego aktor, naprawdę !

e_w_a_

Kasprzyk a nie Kasprzykowska a Bobek fajnie ale dobry aktor zagra wszystko nawet instrukcje obsługi gaśnicy xD

Risae

kurcze.. naprawde był boski xD oglądałam w TV i później na necie ale śmiałam się tak samo jak za pierwszym razem xD normalnie świetnie to zagrał..!

trampek110

ja też :D jak chce sobie humor poprawic, to zawsze sobie oglądam to nagranie ;D ;D
Szalooonych i radosnych Świąt Ludzie ;****

Anka_53

mistrzostwo świata z tą gaśnicą - prawie się popłakałam ze śmiechu :) ale sam Filip wg mnie nie jest aż takim rewelacyjnym aktorem - choć może to kwestia tego, że nie dostał jeszcze żadnej fajnej roli jak narazie :)

sunshine_be

no wiesz :D kiedyś na pewno dostanie dużą rolę, szczególnie że dobrze gra Ulce i tam paru innych serialach.
może kiedyś go obejrzymy w wielkiej produkcji filmowej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones