Fiona ShawI

Fiona Mary Wilson

7,3
10 242 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Fiona Shaw

tak oglądałam sobie True Blood i takie myśli skąd ja znam tą kobietę xD
ciocia Petunia xD

klim_klim

hehe ja to samo, tylko ogladalam film Dorian Gray. I tak sobie mysle, ze skads znam te rysy twarzy. Znajduje ja na Filmwebie i mysle dalej: na pewno grala jakas wariatke...(te rozbiegane oczka itd.).. a tu ciocia hahaha :D nie pomylilam sie :D

klim_klim

Właśnie miałam założyć podobny temat:D Z tego co pamiętam z H. Potter'a Petunia (z książki, nie pamiętam czy w filmie o tym wspomniano) zazdrościła młodszej siostrze talentu magicznego, w końcu w True Blood spełniła swoje marzenie i została czarownicą, brawo!!!;)))

Wilczyca_9

bylo to w ksiazce i dlatego tak nielubila/nienawidzila Lily. Harry Potter to najwspanialsza przygoda mojego życia :)

klim_klim

rola w TRUE BLOOD - majstarsztyk :-)

klim_klim

ja sie caly czas zastanawialam!! skad ja znam!!! juz teraz wiem!!

bella3

Przed chwilą się o tym dowiedziałem i doznałem szoku, w ogóle nie poznałem w niej cioci Petuni... Ale musze przyznać że w true blood zagrała naprawdę dobrze.

wojtas32411

OMG! Też jestem w szoku. Tak sobie przeglądałam oceny i patrze dlaczego mam ocenioną Marnie! Patrze a tu Petunia. O.o No w życiu bym jej nie poznała... Jak oglądałam True Blood to jej w ogóle nie skojarzyłam z Petunią. :P

Lellandra

oceniłaś marnie ciotkę Petunię?! Bo jest charłakiem?! Toż to dyskryminacja. No ejj...dobrze grała.

MeMarie

po pierwsze nie oceniła ją marnie(marnie jako ocena) bo chodziło jej że już oceniła "Marnie"(imie bohaterki w TB) dlatego że oceniała aktorów z HP a po drugie petunia nie była charłakiem bo rodzice lily nie byli czarodziejami, lily była mugolakiem- przeciwieństwo charłaka (czyli osoby niemagicznej urodzonej w rodzinie magików)

nati20

aaa:D Nie oglądałam TB, także dopiero się dowiedziałam o co chodziło :)
aaa po raz drugi...ten szczegół uszedł mojej uwadze przy lekturze...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones