Florence Welch

Florence Mary Leontine Welch

8,2
42 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Florence Welch

uwielbiam jej muzykę

użytkownik usunięty

trzyma się z dla od komercji i umila życie swoim głosem.

Aż tak z dala nie trzyma się od komercji;)

użytkownik usunięty
bane4

Nie ważne, ale ma głos jak dzwon, i nie byle jakie piosenki. Jakie są wasze ulubione utwory? Dog Days Are Over jest moim ulubionym.

Moim każdy. Przy okazji zapraszam zainteresowanych na profil polskich fanów Florence + The Machine na facebook'u facebook.pl/FlorencePoland ;)

"Howl", "Strangness and Charm", "Swimming", "Leave my body", "Blinding" <3

"never let me go", "over the love", "howl", "shake it out"," spectrum", "you've got the love" ;))

My bo bulids coffins.

porywający i perfekcyjny głos, zero skandali, doskonałe piosenki. czego chcieć więcej? ;)

jej muzyka - super, płyty - super, ale czasem męczy.

Podpisana rękami i nogami :) piosenki ma dość "różne" nie wszystkie każdemu przypadną do gustu. Ale ma dość oryginalny repertuar i oby tak dalej !!

martus3011

Ona się urodziła w 1986 roku, a ja myślałam, że jest grubo po 30-tce. Wygląda staro jak na swój wiek. Ale muzyka mi się podoba, szczególnie Sweet Nothing.

martus3011

Florence ma świetny głos i mogę śmiało powiedzieć, że lepiej brzmi na żywo niż w studiu.
Dzisiaj wszystko za piosenkarzy odwalają komputery, ale w jej przypadku jest to w ogóle niepotrzebne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones