Forest Whitaker

Forest Steven Whitaker

7,7
37 307 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Forest Whitaker

6 Miejsce??!! Nieno fajny aktor i wogóle ale jest masa innych lepszych odniego...

Matt_19_

Oh, God......

Już tyle ludzi to tłumaczyło i wygląda na to, że ja też teraz zdecyduję się przejąć pałeczkę. A więc Mateuszu. Tłumiąc nerwy i zaciskając pięści, śpieszę z odpowiedzią na twój jakże wstrząsający apel.....

FW to świetna strona o filmach. Ba, najlepsza w Polsce ! Jednak szpeci ją jedno, a mianowicie jej ustrój, który zresztą taki sam funkcjonuje w państwie. To miłe, że redakcja jest tak patriotyczna, ale myślę, że panowie w niej pracujący też mają cierpliwość i nie potrzebnie starają się ją zatrzeć. Panowie - po co? Aby pokazać swoje opanowanie, spokój i harmonie buddyjskiego mnicha ?! Patrząc na to z perspektywy realisty za niedługo filmweb będzie wyglądał jak forum klasowe. Także drogi Mateuszu - nie niszcz tego co piękne i zostaw ten nikczemny ranking w spokoju, bo i ja i ty nie jesteśmy tu nic w stanie zmienić. Jedynie zjednoczona masa ma wpływ na ranking.....

Pozdrawiam, Krzysztof !

krzysztof_p88

Stary, spierdalaj z 6 miejsca :/
Nie zasługujesz na nie

eat

tępy, głupi, chamski, nabzdyczony, niekulturalny, ciamajdowaty, gówniany wujkoje.ca. to tylko kilka epitetów którymi powinno się określac takich typów jak ty.

Clash

Whitaker jest dobry, ale nie może być szóstym aktorem wszechczasów ;p
Ale wiemy, jak to działa: teraz zwrócili na niego łaskawie uwagę inni userzy (ci, którzy spoglądają w jego profil musieli go wcześniej zauważyć i docenić), Forest dostanie z 3-4 tys. nowych głosów i spadnie do top 60-70. Mechanizm prosty, nie ma na co narzekać.
Ja bym go ustawił na top35-50, na w twarzy ten aktorski fach ;)

brzozaa

Ech... I taki Gość, grający śmieszne i zabawne role na 6-tym miejscu?
WYprzedzając chociażby Guya Pearcea, Davida Caruso czy Stathama?
(specjalnie podałem tych a nie innych, aktorów)

Głosują na niego pewne zajawione dziewczynki, jak w przypadku Wenta Miller z PB..

BUNCH

Czy nastlatki? Przecież to nie jest "ciacho" jak Miller, czy inne metroseksuane cioty, tylko całkiem dobry aktor.

Santino

Hyh "dobry" ale nie na tyle by być na 6 miejscu...przed wieloma innymi którzy bardziej na to miejsce zasługują .

BUNCH

Jako "Ostatni król Szkocji" był przezabawny, a przy "Ghost Dog" uśmiałem się do łez ;)

BUNCH

ja na niego oddałem głos i zapewniam cię że żadna ze mnie zajawiona dziewczynka tylko gośc który docenia to co dobre. Whitaker jako aktor ma w sobie coś co sprawia że jego kreacje zapadają na długo w pamięc. Myślę że najlepsze role jeszcze przed nim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones