Frances McDormand

Frances Louise McDormand

8,5
38 258 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Frances McDormand
Rob_Rock

Właśnie obejrzałem ten film... wymiata w tej roli, po prostu mistrzostwo :)

Muszrom

zgadzam się, sama przyjemność oglądać ^^

Muszrom

NIE ZGADZAM SIE. Prosze obejrzeć Emily Watson i jej Przełamując Fale i wtedy pogadamy.

CityOnilne

A co ma piernik do wiatraka?
Dwa różne filmy, dwie różne aktorki.

A McDormand jest świetna prawie w każdej roli, jak chociażby Arizona Junior, czy Tajne przez poufne.

gramin

Tajne przez poufne, to bardzo głupi film. A jeśli chodzi o Oscary za Fargo, to już prędzej przyznałbym Williamowi H. Macy'emu, aniżeli jej...

bierdus

Tajne przez poufne głupim filmem? Ten film to przecież majstersztyk. Rewelacyjnie opowiedziana historia, niesamowite kreacje aktorskie, perfekcyjnie przeplatające się wątki.

użytkownik usunięty
gramin

Były nominowane w tym samym roku. Co jak co, moim zdaniem Watson zasłużyła na nagrodę bardziej.

Rob_Rock

A wg mnie jeden z tych oscarów w błotko.
Strasznie siłowa mimika, nadmierne wykorzystanie oczu etc
Przedziwaczna decyzja z tym oscarem.

Marcinekk

dokładnie

Marcinekk

Ale ona właśnie taka miała być.Trochę gapowata, powolna, ale skuteczna.

Rob_Rock

Yea? Yeah. Oh yea? Yeah. Yea.

ziemko_2

Hahaha dobra scena :D

Rob_Rock

oj tak, fantastyczna jest w tym filmie!

Rob_Rock

była genialna, ale moim zdaniem to nie była rola 1planowa i Oscar jak najbardziej był pomyłką. Patrząc że obok niej nominwowana była Emily Watson za nieziemską role w "Przełamując Fale".

użytkownik usunięty
Robertul

I Brenda Blethyn, która w "Sekretach i Kłamstwach" również pokazała przykład wybitnego aktorstwa. Gdyby nie Frances, to Oscara ona by wygrała, ale jeszcze ta Emily Watson... ehh, między tymi obydwiema aktorkami bardzo ciężki wybór, bo obie tak samo wspaniałe były i obie bym nagrodził tym Oscarem. McDormand dopiero teraz zasłużyła na Oscara za "Trzy Billboardy...", bo tego za "Fargo" uważam za nieporozumienie - gdybym oglądał ten film w 1996 roku, kiedy była jego premiera, to potem dziwiłbym się, jakim cudem Frances jest nominowana do tych wszystkich nagród, a niektóre z nich nawet wygrywa (SAG, Independent Spirit, Oscar czy National Board of Review).

Rob_Rock

Raczej beznadziejna. Oscar dla niej to chorendalna pomyłka nie mniejsza niż dla Berry czy Swank.

Rob_Rock

Jak dla mnie zabiła ten film. Nie mam pojęcia jak można było za tę rolę dać jej Oscara...

Rob_Rock

Raczej beznadziejna.

Rob_Rock

Ze ona jeszcze nie zagrala u Tarantino to sie dziwie . To wszak kobieta demolka idealnie pasujaca w konwencje jego kina.

użytkownik usunięty
maciekb80

Może jeszcze zagra, w jego ostatnim dziesiątym filmie, który premierę będzie miał za x lat :D

Rob_Rock

Ty mi lepiej powiedz Dlaczego Emily Watson , która zagrała role życia, i jedną z najlepszych ról kobiecych w historii w filmie " przełamując fale" została olana przez akademie, by oscara otrzymała Frances, za parę minut gry na erkanie policjantki bez specjalnego woow? Rola jak rola, sama nominacja do globów byłaby przesadą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones