Franciszek Przybylski

6,0
404 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Franciszek Przybylski

Galerianki

użytkownik usunięty

świetna rola w Galeriankach, historia granego przez Franciszka bohatera - ujmująca. oby tak dalej :-)) życzę dużo sukcesów!

Jezu..nie poznałam go w galeriankach..;O

Hahaha, dwusekundowiec xDD. To było świetne!
Franek, świetnie zagrałeś, myślałam, że padę w kinie, gdy Michał zginął. To było okropne. Najpierw tak świetnie oddałeś jego rolę... ukazałeś słodkiego, nieśmiałego romantyka. A potem on tak po prostu... zniknął. Oh, Malwina powinna ponieść sroższą karę niż tylko rozwalony nos!
No ale co tam, to tylko film. Świetny, ale zmyślony. Na szczęście ; ).

Pzdr, Franek! Więcej takich dużych ról życzę! ; **

IgniS_

Nie Malwina, tylko Milena, to po 1.
a po drugie, jeśli uważasz że ten film jest zmyślony, to jesteś naprawdę naiwna ;]
gdyby takie zjawisko nie istniało, nikt raczej nie wpadłby na to żeby nakręcic film o 15latkach, w końcu jest ich tak wiele.
Szczerze mówiac, też nie poznałam go w tym filmie!

alternatywnieee

Przecież wiem, że samo istnienie galerianek nie jest zmyślone. Tępa nie jestem. Chodzi mi o tę sytuację, co w filmie, konkretne osoby itd. Chyba, ze znasz PRAWDZIWĄ historię, na której oparto scenariusz do tego obrazu, ale także wtedy nie będę naiwną, jak mnie nazwałaś, tylko niedoinformowaną.
A co do imienia Mileny - po prostu się pomyliłam. To chyba nie jest jakąś wielką zbrodnią? Ani jedno, ani drugie imię nie jest zbyt popularne w moim środowisku, łatwo było o pomyłkę. Swoim znajomym też wytykasz z takim oburzeniem każde przejęzyczenie?

w ogóle go nie poznałam w galeriankach.. ale wyprzystojniał hehe ;) fajnie zagrał, tylko szkoda, że musiał zagrać te swoje "2 sekundy" hehe

ja miałam rozkminę cały film i nie wieedziałam kogo mi przypomina a potem obczaiłam;dd

aanxaa

a mi nazwisko coś mówiło :)
się chłopak wyrobił, w życiu bym nie pomyślała.:P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Darky28

Mamusia nic by nie powiedziała, bo o ile dobrze kojarzę to jego rodzicielką jest Agnieszka Glińska. Genialna w swojej profesji.

"dobra no spier****jcie" 59:20
tym tekstem mnie rozłożył.

szczerze mówiąc nie poznałam ci ę w galeriankach dopiero jak na końcu przeczytałam napisy to skojarzyłam:)
mam nadzieję że częściej będzie można cię zobaczyć na dużym ekranie:P

Patrysia_3

Właściwie ciekawe czy on to czyta w ogóle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones