Fred Astaire

Frederic Austerlitz Jr.

8,5
1 579 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Fred Astaire

Można śmiało powiedzieć, że już za życia stał się wiecznie żywą legendą. Ten charakterystyczny krok, wiecznie lekko pochylony do przodu, kapelusz nigdy prosto- zawsze krzywo, zwinność ruchów połączona z niezwykłym talentem, dającym mu możliwość osiągnęcia wszystkiego. Fred Astaire nie zmarnował swojej szansy, przy tym zyskał o wiele więcej niż przeciętny człowiek- pamięć. Pamięć która tkwi w każdym z jego naśladowców i w każdym fanie. Po dziś dzień uznawany jest za człowieka "enterteiment". Wszechstronnego w każdej dziedzinie estradowego życia. Tańczył jak nikt inny, tańczył ciałem i umysłem, tańczył do końca swojego życia tak naturalnie i swobodnie... a przy tym jeszcze śpiewał. Filmy z jego udziałem stały się klasykami wartymi obejrzenia, stworzył przecież nowy model musicalu:) i zaczarował wszystkich siedzących przed telewizorem magią bliskiego kontaktu z inną rzeczywistością- światem tanecznej filmowej zabawy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones