Fred SavageI

Fredrick Aaron Savage

7,6
1 063 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Fred Savage

ale tylko jako dziecko we wspaniałych "Cudownych latach". Niestety jako dorosły jest tylko przeciętny

jacek_2

Nie każda gwiazda dziecięca musi być gwiazdą później

jacek_2

niestety często się tak dzieje,że jako dzieci gwiazdy są świetnymi aktorami ,a później ....

jacek_2

W sumie nawet nie wiadomo czy jest przeciętny, nie miał żadnej roli,, w której mógłby się specjalnie wykazać.
Zresztą on sam mówi, że woli reżyserię i rzeczywiście reżyseruje strasznie dużo seriali. Ma do tego smykałkę (patrz "Modern Family" i "Sunny in Philadelphia" w obu tych serialach miał więcej wolności niż reszcie tasiemców i patrzcie w jak świetnym klimacie są nakręcone.

darekitd

Kocham modern family!! A Fred genialnie gral jako maluch (i mlodziak). Te jego ruszanie brewkami, powazne spojrzenia i zamyslone miny... I love him!
Ale zgadzam sie, ze jako rezyser spelnia sie lepiej niz w tych paru filmach, o ktorych chyba nie myslal zbyt powaznie ;>

Alicja_Klara

http://1.bp.blogspot.com/_B1LlYh6iKqs/TONBLGXnhxI/AAAAAAAADmI/0OPR7HJE6ZI/s1600/ fred-savage.jpg

http://cdn-images.hollywood.com/cms/294x255/369356.jpg

miny mu się nie zmieniły :) uwielbiam oglądać ten serial. oglądałam go kiedyś będąc małym gnojem, a teraz mając 20 lat jeszcze bardziej się nad nim rozczulam :)

monkate

Super zdjęcia! :) Ja mam 16 lat i sądzę, że tym bardziej mam prawo się rozczulać :D Witaj w klubie! :)

Alicja_Klara

Może nie należy do facetów,którzy zajmują miejsca w pierwszej 30 najprzystojniejszych mężczyzn świata,ale ten zawadiacki uśmiech,kochane spojrzenie dodaje mu uroku i jednak coś w sobie ma mając lat 13,16 i 30 :)

silvia11095

Dokładnie, to 'coś' wciąż w nim jest :D
Ale jak miał te trzynaście lat to przyznać trzeba, że był jednym z najładniejszych chłopaczków, jakich kiedykolwiek widziałam :) No i genialnie grał brwiami, jak już wspomniałam ^^

jacek_2

A mnie gostek drażni od zawsze. To nie mężczyzna tylko taka dziecinna "ciepła klucha".

jacek_2

Widzę, że ma spore doświadczenie reżyserskie w TV. Nie zwracałem wcześniej uwagi, ale w 2 Broke Girls wyreżyserował kilka dobrych odcinków. Nie każdy młodociany aktor musi być związany z aktorstwem do końca życia.

jacek_2

przykład Olsenki tak samo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones