Freddie Prinze Jr.

Freddie James Prinze

7,3
3 353 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Freddie Prinze Jr.

dosyc ze ten aktor w ogole nie ma pojecia o graniu to jeszcze jest nieziemsko brzydki...

abcdefghijk6

ej no nie przesadzajmy, pojęcie to on ma i wcale nie jest taki brzydki!! :(

sweet_

Moim zdaniem ma duże pojęcie o aktorstwie i świetnie się w tym spełnia !!!! Ale ztym że brzydki to przesada jest ładny i naprawde nie wiem czemu tak myślisz ..;



kreska7

Nie zagrał niestety w wielu porządnych filmach, co jest zdecydowanie na minus. Pożyjemy, zobaczymy czy pokaże coś interesującego.

abcdefghijk6

haa! no pojecie o graniu to ma,bo już zdeka długo w tym siedzi.. =]
Aaa to,że jest brzydki (lol) to mnie rozbraja hahaha!

abcdefghijk6

Brzydki? Buahahaha!
LOL
ROTFL...
Dobra dosyć. O gustach się ponoć nie dyskutuje :D

abcdefghijk6

Żyje z grania, więc chyba nie jest aż taki beznadziejny. :)

Wczoraj oglądałam "Cała ona" - bajka dla grzecznych dzieci, ale facet był niczego sobie. Nie znam jego innych ról, ale tę zagrał dobrze.
Nie przesadzaj więc z tą krytyką. :)

A co do urody - rozumiem, że wolisz piegowatych blondasiów - rzecz gustu, ale nie pisz, że facet jest brzydki, bo to już jest śmieszne. :))))

abcdefghijk6

to chyba prowokacja była;) jeżeli tak to gratuluję;) Jeżeli nie.. to współczuję ;P

rock_love15


Po przejrzeniu bloga temat prowokacji odpada. :) No chyba, że sam autor jest tą prowokacją od A do Z. ;)

abcdefghijk6

a skad ty miozesz wiedziec w ogole o dobrym graniu:| jest napewno lepszy od Ciebie.. i ładniejszy

abcdefghijk6

wiesz jak możesz tak mówić? może i nie jest tak wielką gwiazdą jak Tom Cruise czy chociażby Antonio banderas;p ale jest świetny w tym co robi i za to go lubię!!! i jak większość noie zgadzam się co z twoim zdaniem a jeśli chodzi o urodę to jest nieziemska;p;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones