Gabourey Sidibe

Gabourey MaLingair Sidibe

6,6
2 994 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gabourey Sidibe

Gabourey jest genialna. Poruszyła i powaliła mnie na łopatki rolą w "Precious". Urzekła mnie
swą rolą jak Andrea w "The Big C". Mam nadzieje że w najbliższej przyszłości zdobędzie
Oscara bo ma talent i jest jedną z lepszych młodego pokolenia.

A do wszystkich którzy oceniają Ją przez to że jest gruba, to radze popatrzeć na samego siebie.! Ona chociaż coś osiągnęła, stała się ceniona w Hollywood. A TY co krytykujesz, co
masz ? chyba tylko radość z tego ze możesz hejotwać :) a tak naprawdę jesteś zerem i nic w
życiu nie osiągniesz. tak niestety jest z przykrą częścią Polaków, hipokrytów, którzy nie mają
w życiu żadnych celów.

Dziękuje ;)

Robertul

Spokojnie, spokojnie! Nie jestem wrogo nastawiona. Gdyby oceniać aktorki poprzez ich tuszę to kim by była Queen Latifah? Albo Jennifer Hudson? Rozumiem CIę i mówię: wyluzuj. Chcę tylko zapytać czy serial The Big C był emitowany w plskiej tv albo czy można gdzieś obejrzeć go w polskim tłumaczeniu? Oglądałam fragmentami losy Andrei i jestem ciekawa czy wyszła za tego gościa co go grał Boyd Holbrook? On ją kochał?

Metropholis

to było do tych którzy krytykują ;>

a co do odcinków to nie chce ci psuć przyjemności z oglądania :D. zobacz sobie na i itv są wszystkie odcinki :)

Robertul

Ej, ej, ale ja jestem osobą, która uwielbia spojlery! Naprawdę! :-D Tylko dzięki temu chcę jakiś film obejrzeć, bo jestem ciekawa jak to jest pokazane. Także proszę Cię, przybliż mi trochę historię Andrei :-) W telewizji raczej nic nie obejrzę bo brak czasu i ochoty - lepszy internet :-)

Metropholis

ok, sama tego chcesz !

SPOOOOOOOOOOOOJLER


nie nie wyszła za mąż, ponieważ Paul nakrył go i dowiedział się że chce tylko uzyskać obywatelstwo, i potem sam Paul jej to przekazał a Mykail znikł bez śladu :DD



koniec spojlera

Robertul

No tak, od początku za różowo mi to wyglądało :-) Ale dzięki za wyjawienie :-D Nie mam tego CI za złe, a wręcz przeciwnie :-D

Robertul

przepraszam, ale lubię język polski i poprostu nie mogę się nie czepiać: powalić można na kolana , a na łopatki to można rozłożyć

wobiektywieswiata

Po prostu pisze się osobno

Robertul

W sumie długo się zastanawiałam, czy coś tu napisać, bo oglądałam z nią tylko "Hej, skarbie". Może w następnych filmach się poprawiła, bo w powyższym filmie nie miała absolutnie ŻADNEJ mimiki. Dziwi mnie więc fakt, że dostała za to nominację do Oscara (ale o tym, że te Akademia Filmowa już dawno kieruje się ideologią, a nie rzeczywistym talentem aktorów już mówiłam w innym tematach...)

I tu nie chodzi o jej tuszę, po prostu dziewczyna jest drętwa. Daleko jej do geniuszu - no chyba, że w innych filmach faktycznie sporo nadrobiła, bo w "Hej, skarbie" dupy nie urywała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones