Gabourey Sidibe

Gabourey MaLingair Sidibe

6,6
2 994 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gabourey Sidibe

Szlag mnie trafia, jak czytam wypowiedzi niektórych użytkowników. Nikt nie każe wam oglądać Gabby w żadnym filmie. Żal wam ściska cztery litery, że jej się udało, a wy
siedzicie na tych swoich suchych, żałosnych tyłkach i hejtujecie każdego, kto ma lepiej od was. Jesteście żałośni. A potem dziwne, że mamy XXI wiek, a Polska to wciąż
zaścianek, skoro żyją tu tacy troglodyci.

masquerade__

brawo! Osobiscie sam znam takich hajterow ktorzy nabijaja sie z tuszy a sami ledwo moga wstac z krzesla. Fakt faktem ze wiele osob z supernadwaga powinni winic samym siebie, ale z drugiej strony jest to przede wszystkim wina rodzicow. Dziecko od mlodego nauczone jest prozniactwa (nie mowie o tej aktorce) I wpieprzaniu wszystkiego co supersize me.

dabram17

Fakt może i jest pare kilo za duża ale z buźki nawet sympatyczna a po za tym oglądając ją w AHS fajnie się ją ogląda , mogłaby zrzucić kilka kg nie dla tego że źle wygląda ale dla jej zdrowia bo niestety ale osoby otyłe szybciej umierają a szkoda by było takie sympatycznej dziewczyny .

dabram17

Obżarstwo bywa chorobą jak np. anoreksja. Mam znajomych, których obecnie już dorosła córka wygląda podobnie jak Gabourey Sidibe. Gdy była młodziutka w okresie dojrzewania bardzo szybko tyła. Rodzice latami chodzili z nią do specjalistów, stosowali diety, zamykali lodówkę na klucz, ale przegrali.

acidity

To faktycznie sprawa osoby, której to dotyczy tzn. czy jest chuda jak wieszak czy się spasła na oponę do tira, ale nic się nie bierze z powietrza, kto jak wygląda, to na to sobie ciężko zapracował.

masquerade__

Zgadzam się z twoją opinią.

masquerade__

Owszem, zaścianek, o dobrze mi tu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones