Garrett Hedlund

Garrett John Hedlund

7,4
8 656 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Garrett Hedlund

Garrett został zaangażowany do 4brothers dlatego, że świetnie potrafił oddać klimaty towarzyszące zachowaniom rodzeństwa (posiada 2 rodzeństwa). Reżyser 4brothers właśnie takich aktorów poszukiwał. Po necie krążą zdjęcia Gareta z jego filmową towarzyszką ćwiczących scene do sexu oralnego-film pod tytułem gregorian rule (mogłam machnąć się w nazwie). J ak do tąd grał postaci, których los ciężko doświadczył, bądz lądowały w piachu (4brothers, Troja). Zastanawiam się czy taki los również zafunduje mu Paolini w sfojej trylogii. A Wy jak sądzicie?

jj_jastrzabek

Ma dwoje starszego rodzeństwa (siostra i brat), więc może właśnie dlatego dostał rolę najmłodszego z rodzeństwa. Film, z którego zdjęcia widziałaś nazywa się Georgia Rule, nie Georgian.

Jeśli chodzi o inne ciekawostki to Garrett posiada tatuaż przedstawiający krzyż chrześcijański. Jego umiejscowienie jest niewiadome.

Kasczydlo

Na bank wyląduje w piachu. A po co im taki biedny Murtagh, z którym nie ma co zrobic?? Do nieszczęścia (choć nie wiem po jakiego grzyba) przerobili Go na czarny charakter - a czarni zazwyczaj giną.

jj_jastrzabek

A moim zdaniem w trzeciej części trylogii Eragon znajdzie sposób, żeby uwolnić Murtagha spod władzy Gallbatorixa:) ale Paolini powinien stworzyć jeszcze jedną laskę w tej książce, bo jakoś za mało tam dziewczyn;]

Maarit

No mogłaby być jakaś, np. jakaś dalsza rodzina Eragona (kuzynka czy jakaś tam) z jakiegoś innego kraju. Jak myślicie??

suzanne94

Jesli t miałaby być kuzynka Eraona, która zakocha sie w Murciu to byłoby nie tegs ponieważ:

1.Murcio popełniły swoiste kazirodztwo.

2.Zjazd rodzinki Eragona - brat, kuzyn - czy to nie jest przesada?

Rox15

Fakt, trzeba jakąś całkowicie nową postać :D
A co do lądowania w piachu, to Murtagh nie powinien wylądować w piachu bo jest potęzniejszy od Eragona <lol> Eragon go nie pokona więc go jakoś uwolni i będzie git :P

Invisible_Eve

No chyba ze zrobi coś głupiego, jak zawsze, i Murcio przez przypadek zginie, ale tego życzę Eragonowi;P KoFFam Murtagh'a!!! Jest taki boski, opiekuńczy i nie zasłużył na taki los!!!!!

aga_kotek_2

Może zrobic cos glupiego... wiadomo jak jest w takich ksiazkach...
Eragon będzie widział już własną śmierc po walce z Murtem (Murt zapewne stoi nad nim z mieczem wycelowanym w gardło...) nagle jednak Murtagha nachodzi przypływ czułości i wrażliwości, opuszcza miecz i mówi jaki to on jest niedobry itepe itede... odwróci się do ragona plecami i wtedy do tego młodszego dojdzie że musi zabic brata dla dobra całej Alagaesii (czy jak to się tam pisze) i wbije mu jakis sztylet w plecy! To zawsze tak się kończy...

Ostatnio dużo myślalam o Murtaghu i analizowałam jego czyny w pierwszej części. Coś czuje że on naprawdę mógł byc zly od początku... to wszystko zbyt pieknie wygladalo...

aga_kotek_2

Może zrobic cos glupiego... wiadomo jak jest w takich ksiazkach...
Eragon będzie widział już własną śmierc po walce z Murtem (Murt zapewne stoi nad nim z mieczem wycelowanym w gardło...) nagle jednak Murtagha nachodzi przypływ czułości i wrażliwości, opuszcza miecz i mówi jaki to on jest niedobry itepe itede... odwróci się do ragona plecami i wtedy do tego młodszego dojdzie że musi zabic brata dla dobra całej Alagaesii (czy jak to się tam pisze) i wbije mu jakis sztylet w plecy! To zawsze tak się kończy...

Ostatnio dużo myślalam o Murtaghu i analizowałam jego czyny w pierwszej części. Coś czuje że on naprawdę mógł byc zly od początku... to wszystko zbyt pieknie wygladalo...

Invisible_Eve

Wiecie co, fajnie byłoby gdybyśmy mogły same napisać ostatni tom, nie? Każda miałaby swoją wersję. Jeśli macie jakieś fajne pomysły, co by mogło się zdarzyć w trzeciej części to piszcie. Możemy wymieniać się pomysłami. Co Wy na to?

katka_03

ok.Ja dała bym trzeciego smoka Aryii i zrobiła z Murtagha bohatera,na końcu wyszło by że Murtagh specjalnie dał sie złapac żeby byc blisko Galbatorixa czy jakoś tak żeby móc go zabic,i wszyscy byliby szczęśliwi i krasnoludy wybaczyłyby Murciowi zabicie Króla,the end.:)może byc?

avetyan

jestem za dodaniem smoka
murtahg mógłby załatwić eragona bo ten to w ogóle jest jakims marginesem w tym filmie
i mógłby w koncu grać główna postać ....

kurcze facet pomylił aktorów .. to garrett powinien grac główną role...

i tak w ogóle to czy może ktoś sie orientuje czy dostał teraz jaką głowna rólke ??? bo bardzo bym chciała ;) pozdro dla wszystkich jego fanek ... ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones