Gemma Arterton

Gemma Christina Arterton

7,6
13 370 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gemma Arterton
slasher518

To jesteś w błędzie obejrzysz serial z jej udziałem ,,Tess''. Tam moim zdaniem pokazała ,że umie grać. A w komercjach to sorry ale grać dobrze nie musi tam nikt dobrze nie gra...

F_A_N_T_A_Z_J_A

co racja to racja, dużo aktorów jest niedocenianych. Jeśli chodzi o Gemmę (nie jestem ekspertem), ale uważam, że brakuje jej jeszcze.

slasher518

Jest nieziemska:) Co do jej gry... oh well,mogło być gorzej.Na razie sobie radzi.

slasher518

Że tak zadam pytanie. Czego ci w jej grze brakuje? Jak dla mnie po za wyglądem (tu kłótni nie ma) ma sporo umiejętności. W zmierzchu tytanów u boku Sama "kamiennej gęby" widać to doskonale. Zresztą jak porównać postacie jakie gra widać że potrafią być skrajnie różne a wciela się w każdą równie dobrze.

F_A_N_T_A_Z_J_A

Słusznie napisane!

slasher518

W Prince Of Persia zagrała bardzo dobrze. Taka pyskata księżniczka. O urodzie nie trzeba nawet wspominać. ;)

ghost_cinema

Ja nie widzę w niej nic pięknego. W PoP rzeczywiście jest ładna ale to charakteryzacja. Popatrz na nią w innych filmach albo jak wygląda na co dzień. No ale o gustach się nie rozmawia

slasher518

A ja jestem innego zdania grać umie i jest zajebiaszczo piękna.

slasher518

zgadzam sie, ze aktorka z niej raczej kiepska.

maalwii_xd

Oglądałeś film Tamara Drewe z nią ?

użytkownik usunięty
tomucho77

lekka komedyjka.....te 2 malolaty byly dobre..:)

slasher518

śliczna jest tylko ma wkurzający głos

ka25

Kiedy i gdzie ?

slasher518

jest brzydka
przerobione u plastyka cycki i usta to nie piękność

już z Hathaway porównaj to się przekonasz że Gemma to nie ostateczność piękna

agis007

Uważam że to kwestia gustu - Akurat uroda Hathaway zupełnie do mnie nie przemawia.

buterfly

totalnie chybione porównanie z Hathaway, przecież to kobieta o urodzie brzydkiego, zniewieściałego i dziewczęcego żydowskiego chłopca....a Gemma jest po prostu zjawiskowa

RainMaker86

Też uważam że porównanie ich urody za zupełnie nietrafione .

buterfly

brawo za przytomną ocenę

RainMaker86

Moje zdanie od początku jest takie samo :)

slasher518

Jest! Magiczna dziewczyna

Bill_Kelso

absolutnie magiczna, z wiekiem coraz piękniejsza, tylko parę ciekawych ról by się jeszcze przydało, bo ona udowodniła nieraz, że potrafi grać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones