Gemma Arterton

Gemma Christina Arterton

7,6
13 370 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gemma Arterton

PIĘKNA GEMMA ARTENTON OLŚNIEWA SWOJĄ URODĄ W "STACIU TYTANÓW" , WIDAC ŻE JEJ KARIERA NA DOBRE SIĘ ROKRĘCIŁA I JEST JEDNĄ NAJBARDZIEJ OBIECUJĄCYCH AKTOREK W HOLLYWOOD OSTATNIO. JUŻ JEST GWIAZDĄ A BĘDZIE JESZCZE WIEKSZĄ. ZACZEŁA OD BONDA TERAZ STARCIE TYTANÓW A JESZCZE PRZED NAMI "KSIĄŻE PERSJI" Z JAKE-M GYLLENHALL-EM! POWODZENIA BO JESTES ŚWIETNA I BARDZO PIĘKNA !! WIeM WIEM "the follen beauty" to upadła kobieta cytat z PRINCE OF PERSIA ale i tak to jest POPROSTU BOGINI A NIE KOBIETA!!.

londontown

Ta, ale wiesz co jeśli chodzi o wygląd, to ona jedynie podoba mi się w Księciu Persji, normalnie nie jest taka śliczna.

londontown

piekna jak Kasia Zeta-Jones, tylko znacznie mlodsza :); najbardziej z tego sredniego filmu zapamietalem wlasnie ja :)

londontown

ktoś mi kiedyś to powiedział,to teraz ja powiem tobie:
"Musisz pisać dużymi literami? Czy uważasz że jak napiszesz małymi to nikt tego nie przeczyta? :| "

Misiek01

Czasami duże litery z Capsa Locka powinny być zaakceptowane, szczególnie jeżeli chodzi o tak bardzo utalentowaną, młodą i dobrze zapowiadającą się aktorkę jak Gemma Arterton <3

londontown

Gdyby ona naprawdę wyglądała tak jak na plakacie Księcia Persji to mógłbym zaryzykować stwierdzenie, że to najpiękniejsza kobieta świata, ale wszyscy doskonale wiemy, że tak nie jest :P

0wner2

W Clash of Titans Jej urok powala (przynajmniej mnie) na kolana. Po prostu
przepiękna. Jak jest w PoP-nie wiem, poczekam na premiere wielkoekranową i
ocenię;p

Samildanach

W sumie to nie jestem facetem, ale muszę przyznać, że babka jest piękna, ma niezwykle delikatną i szlachetną urodę!
(też bym tak chciała wyglądać...
...no ale widać los nie był wobec mnie łaskawy...)

0wner2

no, fakt w księciu Persji wyglądała dobrze (a na plakacie to już przepięknie) ale to nie było raczej naturalne piękno :P charakteryzator odwali kawał solidnej roboty.

londontown

ty chyba ładnych kobiet nie widziałeś, ona nie zalicz się nawet do przeciętnych

sesseseri

To, że Ty tak sądzisz, nie znaczy, że masz rację:) Dodajmy jeszcze, że
gusta ma się różne:)

Samildanach

Wg mnie jest śliczna...jak oglądałam Księcia Persji i ją zobaczyłam to od razu pomyślałam że powinna zagrać Kleopatrę...xD

użytkownik usunięty
Tusia09

Tego, że jest brzydka zarzucić jej nie można. Ale to strasznie potężna kobieta. Nie wiem ile ona waży ale sadzę że podobnie jak Kate Winset niegdyś.
Ona wojowniczki może grać. Ale gdy udaje delikatną i przestraszona to to juz jest niesmaczne.
W książe Persji właśnie tylko ona mi przeszkadzała... jakoś wole gdy aktorki mają dziewczęcą urodę.

Odczuwam tu nutkę zazdrości. :), a tak poważnie to dobrze, że właśnie ją dobrali ro tej roli. Nie wyobrażam sobie jakby miała zagrać ją jakaś anorektyczka, gdyż gryzło by się to z urodą kobiet tego regionu świata - Persja ( dzisiejszy Iran ). Uroda tamtejszych kobiet charakteryzuje się tym, że mają mocną budowę - ciut szerokie biodra ( ale nie do przesady ), krągłe pośladki, ale tak aby całość stanowiła idealną harmonię. A co do strasznie potężnej kobiety to zaliczył bym do nich: Agatę Wróbl, Joannę Liszowskiej, Dorote Wellman, Annę Majcher, ale nie Gemma Arterton. W " Prince of Persia " była super.Pozdrawiam

marioewa

dlaczego jeżeli kobieta powie o innej, że jest brzydka to musi mówić przez nią zazdrość? Są jeszcze normalni ludzie na świecie. Mi się ona tez nie podoba, chociaż w Księciu wyglądała świetnie. Pewnie każda z nas wyglądałaby jak bogini gdyby zajęli się nią specjaliści z hollywood ;p Wcale jej tego nie zazdroszczę :?

londontown

jest piękna. to samo powiedziałam mojemu chłopakowi, jak byliśmy w kinie na 'Księciu Persji...'. i nawet nie przeszkadza mi zbytnio, że przyznał mi rację. ;D

prestidigitatorka

znaczy zapomniałam dodać: jest piękna w tym filmie. na żywo, bez make up'u nie wygląda tak olśniewająco. ;) http://www.youtube.com/watch?v=j3GN_YQKR1k&feature=player_embedded#!

użytkownik usunięty
prestidigitatorka

Jeśli chodzi o zazdrość to któs się z szfladkowaniem ludzi pospieszył.
Bardzo lubię patrzeć na ładnych ludzi po to w końcu do kina też chodze by zapomnieć o paszczakach na ulicy.
Może i ona jest ładna jak napsałam ale jest mi cięzko gdy na nią patrzę.....
Przykro mi, wiem że teraz każdy wpadnie w skrajnosc z anorektyczkami ale tu własnie polega piękno na idealnych proporcjach,
mi było nie smacznie gdy taka szafa delikatną udawała.
Przepraszam że mam inny gust.

szczerze, to muszę Ci przyznać trochę racji. co prawda w filmach jakoś nie zwróciłam uwagi na jej figurę, ale chociażby w w/w fragmencie wywiadu wygląda troszkę ciężko. ;) ale to nic, jako Io i jako Tamina była po prostu piękna.

użytkownik usunięty
prestidigitatorka

Oczywiście, że tak. Bardzo przyjemnie patrzy się na jej twarz ( gdy kamera jest z góry- twarz się wydłuża) bo jest bardzo ładna i oryginalna. Ale wszystko musi być dopasowane.
Na przykład gdyby grała wojowniczkę, jakąś odważną o mocnym chrakterze kobiete byłabym jej fanką. Ale dobrze zbudowana kobieta udająca mimozę.... Wiem to kwestia smaku.

Super ma proporcje. Widziałem

prestidigitatorka

Nie to, że narzekam ale to na pewno nie jest bez make up'u, ale bardziej mi się podoba w tym wywiadzie niż w Księciu :o

londontown

JESTEM ŚWIEZO PO ZAJEBISTYM " KSIĘCIU PESJI" I MUSZE PRZYZNAĆ ŻE GEMMA JEST NIEZSMIESKO PIĘKNA CHICAŁBYM MIEĆ TAKĄ BOGINIĘ U BOKU !!!!!!!!!

londontown

Jaki bóg taka bogini... kolego.

FoxTech

Książę Persji był co najwyżej filmem dobrym, ale ta pani, zgoda, olśniewająca. Muszę jednak przyznać że arabskie ciuszki służą jej bardziej niż greckie. W Starciu Tytanów już tak bardzo nie błyszczy. Cóż, mimo to nadal jest ładną i co ważniejsze w miarę dobrą obiecującą aktorką.

Rahabiel

Ja zas uwazam ze w starciu tytanow zagrala cudownie, byla swietna, olsniewajaca-mimo drugoplanowej roli.

Samildanach

To twoje zdanie. Mnie się bardziej podobała w Ksieciu Persji. ( oceniam wyłącznie wygląd i kostiumy a nie o grę aktorską )

Rahabiel

Oczywiście muszę przyznać, że ładną kobietą to ona jest. Ale zarówno w Księciu Persji jak i w Starciu Tytanów miała jeden cel - niemiłosiernie denerwować widza. Czyli mam całkowicie inne zdanie na temat tej pani niż większość was. Jej gra, jej głos, jej miny, jej gesty są okropne. Po prostu nie mogę jej znieść na ekranie. Gdyby stała i nic nie robiła to może mógłbym ją podziwiać.

turekxaxa

Aż tak z nią żle ? Nie przesadzaj.

turekxaxa

głos?! WTF?! ... czy tylko mnie jej brytyjski akcent doprowadza do niemalże ekstazy xD

użytkownik usunięty
gambitx7

Eeee tam w CGI ją zrobili i powiedzieli że jest prawdziwa, a Wy jej nawet stronę na Filmwebie założyliście. Jak dla mnie prank stulecia :)

londontown

http://images2.fanpop.com/image/photos/13700000/Gemma-as-Princess-Tamina-gemma-a rterton-13702907-1280-1024.jpg
Jest bardzo ładna, a w Prinsie przepiękna - brawo dla charaktertyzatora:D

użytkownik usunięty
yasioo

Gemma to niesamowita aktorka . Zrobiła na mnie ogromne wrażenie . Szczególnie w "Księciu Persji" i "Tess D'Ubervilles" - wspaniała . Gemma jest piękna , posągowa wręcz . Bardzo ją cenię .

Nie wątpię. Widać po avatarze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones