Gemma Arterton

Gemma Christina Arterton

7,6
13 370 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gemma Arterton

ajjj co ja bym dał za taką dziewczynę :)

sowensen

Zgadzam się, w "Prince of Persia" była boska.

sowensen

To jest nas dwóch :)

sowensen

Możliwe, że nic, bo zrobiłbym wszystko, żeby Cię wyprzedzić ;P
Jak dla mnie, dzięki niej "Prince of Persia" zyskuje dodatkowy punkt. Cud natury :)

maestro84

W starciu tytanów MEGA śliczna; ]

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Schizofrenik_XXI_wieku

a tak na poważnie, dużo zależy od makijażu, w księciu persji miała zarąbisty, podkreślone oczy itp
http://www.fantastikresimler.net/wp-content/uploads/2011/06/Gemma_Arterton.jpg
jej wersja prawdziwa, dlatego proszę, nie idealizujmy
nie mówię że jest brzydka :)

Schizofrenik_XXI_wieku

Ee i tak jest ładna:P

tomciooo10

no mi się podoba w kobiecie jak jest własnie nieidealna...

Schizofrenik_XXI_wieku

ale ona jest idealna :D
z makijażem i bez wygląda jak 2 różne osoby
w księciu persji nie było widać nawet piegów czyli miała sporo tej tapety ale dla mnie czy z makijażem czy bez cud :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
maestro84

hahahahah jakie zera :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Schizofrenik_XXI_wieku

Twój wpis wygląda jakbyś dzielił się wrażeniami z elektrowstrząsów, a nie dodawał post na forum filmowym.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
maestro84

To jest tekst roku na Filmwebie. Kulam się ze śmiechu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
accadacca

widzisz w przeciwieństwie do ciebie mam kogoś kto mnie w tym wyręcza ;) ale dobrej zabawy życzę z ręką :)

sowensen

Oczywiście !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tomucho77

nie mierz innych swoją miarą ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Witcher

Można lewą i prawą !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Pathetik9946

Zupełnie nie rozumiem jak można rzucać takimi głupimi żartami, bo koleś napisał, że ona mu się podoba. No, ale żeby odkopać temat po roku i zarzucić żałosnym,żartem o Reni(choć autor pewnie uważa się za zabawnego i mega kozaka) to trzeba mieć naprawdę nudne życie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kamil1992

Zapewne pokolenie bibera więc co się dziwić.

sowensen

jak mozna pisac ze chciałbys miec strasznie taka dziewczynę a pózniej twierdzisz ze masz kogos kto ci robi dobrze(przypuszczam ze masz partnerkę )tylko wspólczuc

Justyna_0288

nie pisałem, że chciałbym mieć strasznie taką dziewczynę :) a moja partnerka dobrze wie, że Gemma mi się podoba i jakoś nie robi z tego wielkiego halo... jeżeli według Ciebie twojemu partnerowi możesz sie podobać tylko TY... to ja współczuje jemu... i nie mowie tu o zdradzanie... o sam fakt, że poza partnerką są kobiety równie atrakcyjne co ona... trochę dystansu i samokrytyki...

sowensen

Dobrze gada, polać mu!!

sowensen

"ajjj co ja bym dał za taką dziewczynę "

no sorry ale dla mnie to jest dosyc dosadny zwrot -nie wierze ze jak mówisz przy partnerce "ze ile ty bys dał za taką dziewczynę" to ona jest zadowolona, mi na pewno zrobiłoby sie przykro(na pewno troszeczkę) - tu juz nie chodzi o to tylko zeby uwazać jakąś aktorkę za atrakcyjną ,moj męzczyzna tez ma swoje ulubione,ale wiem ze jestem dla niego bardziej atrakcyjna niz wszystkie razem wziete aktorki i nie rozmarza sie na forach bo to dziecinada

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sowensen

za to moj facet jest zazdrosny gdy tak mowie o innych:)
dobra jasne za bardzo sie tłumaczysz ,wątpię w ta całą dziewcyznę, luby cie pozdrawia i mówi zebyś tak za duzo nie rozmyslał o tych aktoreczkach :)

Justyna_0288

myśl co chcesz, rób co chcesz nic mi do tego ;)

pozdrawiam

sowensen

i tu lezy pies pogrzebany, bo moj partner uwaza z jeszcze żadna aktorka nie dorównała mi atrakcyjnością(przesadza ;P) i nie chce inne zamiast mne,bo jakby zobaczył te wszystkie aktorki na ulicy bez makijazu to by je nawet kijem nie tknął
poza tym nie o to mi chodziło i nic nie zrozumiałes, my tez oglądamy rózne filmiki, komentujemy aktorów,kto sie nam podoba ,fajne ciałka, czy niefajne,sama skomentuje jakas a babke ze ma zajebisty tyłek ,zartujemy razem,mamy dystans do tego wszystkiego ale konczy sie film wylaczamy dvd i koniec ,włażenie później na filmweb i tworzenie tematów jaki ktos jest piękny i o byciu z taka babka jest z deczka mowiac zenujace> I to jest zdanie100% faceta
pózniej wchodzimy na takie fora i mamy wielką polewkę z takiej gimbazy jak ty bo pełno takich tematów , o to mi chodziło od poczatku a nie o to ze mojej drugiej połówce nie moze sie podobad jakas aktorka,wiec nie rób ze mne jakiej zawistnej jedzy co tylko suszy głowe facetowi , mam az duzo dystansu i samokrytyki dla siebie -get a life

Justyna_0288

napisałam ten post wczesniej ale filweb chyba sfiksował

Justyna_0288

zapewne

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Justyna_0288

oj chyba masz smutne życie... niestety musisz poszukać kogoś innego do dowartościowywania się... a jeżeli faktycznie masz chłopaka... to kiepskie macie pożycie skoro marnujecie czas na filmweba...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Justyna_0288

hehe zabawne :) widzisz w dorosłym życiu ludzie czasami i w niedziele muszą pracować... kiedyś dorośniesz to się o tym dowiesz...

smtuny wasz związek skoro w swoim towarzystwie się nudzicie... chociaż smiem wątpić w jakiegokolwiek chłopaka... no cóż ja kończe bo szkoda mi nawet czasu w pracy na niedojrzałe smarkule...

pozdrawiam i zmądrzej z czasem

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones