Nie mam pytań co do jej urody, prawdziwy cud świata chodzący ideał, figura, twarz, włosy no i świetna aktorka. Scena kiedy zakładała kostium w "Człowiek na krawędzi" to chyba najgorętsze 15 sekund w moim życiu. CUDDO !!!!!!!!!
O kurcze oglądałam "człowieka na krawędzi" i tak główkowałam że widziałam już tą aktorkę, ale po buzi poznałam że grała w telenoweli "Miłość jak czekolada" uwielbiałam tego tasiemca ;D heh gra naprawdę świetne te swoje role choć niewiele ich jest ;)
Bardzo piękna dziewczyna. Idealne ciało, cudowna twarz. Za urodę dałbym 10/10, natomiast za grę aktorską jeszcze nic, bo jeden film to za mało żeby kogoś ocenić. ;) Scena z "Człowieka na krawędzi" w której zakłada obcisły strój sprawiła że podniosło mi się ciśnienie. Chyba słusznie.
Hej:) czy ktoś mógłby mi powiedzieć czemu poczatkowo miała zagrać Genesis Rodriguez w nowej produkcji telemundo EL CLON jednak zamiast niej gra Sandra????
I w dodatku całkiem nieźle gra. Najbardziej podobała mi się jej rola w Człowieku na Krawędzi, chociaż w telenoweli Miłość jak Czekolada też była dobra.