George CarrollVII

6,7
736 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby George Carroll

Najbardziej wkurzające że nikt go nie kojarzy, a to znakomity mc. Flow które zabija, wersy na każdy temat, do tego talent do refrenów. Aż żal że nie wydał jeszcze żadnej solowej płyty, tylko same mixtapy. Ale za to jako członek La Coka Nostry i Special Teamz pokazał na co go stać. Do tego jeszcze szereg występów gościnnych gdzie zjadał prawie każdego z kim nawijał. Jak macie okazję to sprawdźcie nagrywki Slaine'a.

Lucky_luke

Potwierdzam raper bardzo dobry czasem nawet przyćmiewa everlasta i ill billa na LA Coka Nostra . Musze jeszcze zapoznać się z jego solową twórczością

method_2

Ktoś wie co z tą EPką co miała wyjść w tym roku? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji, na myspace cisza a na lastfm widziałem że już jakieś release party było...

szajbelon

slaine - a world with no skies
zajebiste płytka , warta przesłuchania

Lucky_luke

Wyszedł własnie mixtape ze Statikiem Selektah i A World With No Skies 2.0 jest się czym jarać. ;)

Lucky_luke

Myślałem, że nikt tu go nie będzie kojarzył ;P na szczęście się myliłem

Lucky_luke

The hatred by Snowgoons ze Slainem wgniata w ziemię

Lucky_luke

duzo ludzi go kojarzy,tylko nie kazdy slucha rapu.pozdro

MJ1990

Teraz pewnie tak, ale jak pisałem ten post, zagrał epizod w jednym znanym filmie i z kumplami wystąpił w "The Crack Down" które wciąż jest cholernie undergroundowym filmem trudnym do zdobycia.

Lucky_luke

Ja kojarzyć go zaczęłam dopiero wtedy, gdy obejrzałam "GirlHouse". Po tym zdarzyło mi się posłuchać z może z dwóch jego utworów ("I can't go home" jest całkiem fajne), ale na chwilę obecną jednak nie stanie się artystą, do którego będę wracać, nNie wolno mu jednak zarzucić braku talentu. Po prostu mam już sprawdzonych artystów, do których lubię wracać ^^

Lucky_luke

Ja właśnie najpierw poznałem go od strony rapera, dopiero później trafiłem na filmy (również poprzez jego własne odwołania do nich) w których grał. Szkoda że tylko w GirlHouse ma "większą" rolę, ciężko go ocenić jako aktora.

Lucky_luke

wiadomo, że każdy kto z rapem związany zna tą chorą mordę ;) psychiczna jak i w filmie.

Lucky_luke

Podobny do Guralesko ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones