George LucasI

George Walton Lucas Jr.

7,6
4 359 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby George Lucas

Oprócz SW nic nie osiągną... Producent jednego projektu. Przeciętniak który miał pomysł ale chwała mu za to co włożył w Światowe kino.:)

Szkoda że prawa do kontynuacji SW trzyma i nic z tym nie robi. Dopiero pewnie jego śmierć i przekazanie praw pewnie ruszy realizację kolejnych części. Bieda raczej go nie przyciśnie nawet jak by rozdawał samochody jak Mike Tyson więc to nie będzie powodem kontynuacji sagi.

Z drugiej strony kręcenie kolejnych Trylogii co kilkanaście lat buduje napięcie wokół produkcji na którą czeka się długi czas. To jest ta magia.

Kai1989

Ale po co kolejne części SW? Cała saga jest już kompletna i zamknięta.

gowniarz_wyniosly

Nie do końca.. Cała saga składa się z większej ilości opowiadań. te 6 części to dopiero początek historii. Sam Lucas w jednym z wywiadów stwierdził że pełna saga to 12 części.

Kai1989

Tak, to prawda, też o tym słyszałem. Nie wiem tylko, jak Lucas sobie to wyobraża, bo do tego co już powstało trudno coś jeszcze dodać. A i tak najzabawniejsze jest to, że jakby się przyjrzeć szczegółowo starej i nowej trylogii, to by się okazało, że pewne elementy są mocno naciągane.

gowniarz_wyniosly

Z tego co wiem to kolejne części mają być o kolejnych przygodach Luka ... Nowej radzie na czele której stoi Luke jako główny Mistrz Jedi. Coś na zasadzie Yody. Ale ile w tym prawdy to nie wiem.

Kai1989

Tak naprawdę już jest coś na zasadzie kontynuacji sagi SW. Tylko, że są to komiksy, książki, anime itp. nie jestem pewien, czy firmowane przez samego Lucasa, w każdym razie według mnie to jest jakaś żenada. Martwi mnie samo to, co zrobił Lucasfilm z tymi serialami typu Wojny Klonów. Jest tam tyle odstępstw od oryginały, że miejscami fan SW (czyli np. ja ;p) łapie się za głowę

heron17

Abstrahując od oryginału seriale Wojny Klonów są dość interesujące :) To że Anakin w nich ma już tytuł mistrza oraz padawana Asoke mi osobiście nie przeszkadza :) Najbardziej lubie 1 odc z mistrzem Yoda :) jak rozwala sam całą armie droidów :)

użytkownik usunięty
heron17

No, dokładnie. Krew mnie zalewa kiedy widzę jakiegoś dzieciaka z jakimiś gadżetami z tego dziwnego serialu x.x Czasami się zastanawiam czy on w ogóle kiedyś oglądał oryginalne trylogie, bo znając XXI w to uznałby to za starocie -.-'

Kai1989

Amerykańskie graffiti było dużym sukcesem, więc dwóch projektów;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones