Gerard ButlerI

Gerard James Butler

8,1
35 040 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gerard Butler

Nie wiem czy ktoś już poruszał ten temat, ale czy Butler przeżył jakiś udar? Gdy mówi lub się uśmiecha jedną stronę twarzy ma jakby sztywną, czego zupełnie nie widać np. w Tomb Raider: Kolebka życia, czy tak po prostu mu się zrobiło? Wiem, że głupie pytanie, ale zżera mnie ciekawość :p

Dziurexx

Tak, dostał paraliżu twarzy po przeczytaniu Twoich postów na Filmwebie.

hitman4334

Zabawny jesteś :)

Dziurexx

Dziękuję, Wielki Dziureksie.

hitman4334

Dowartościowałeś się? ;) Trochę żałosne dowalać na forum bo nie wyszło Ci bicie...

Dziurexx

Ooo tak, poziom teścia w mych żyłach od razu skoczył, bicu mi się sam napręża, a w lustrze w końcu groźnie spogląda na mnie samiec alfa. Jak to kobieta potrafi faceta dopieścić, dzięki, uchroniłaś mnie przed jesienną deprechą. Łap buziora. :*

hitman4334

Nie wyszło Ci BICIE (walenie) nie BIC, gadka z typem, który nie potrafi nawet czytać jest poniżej mojej godności. Żegnam gimba!

Dziurexx

Eee... Mój tekst o bicu nie nawiązywał do Twojego o biciu. Z resztą nazywanie mnie damskim bokserem uwłacza mej godności, a nie Twojej. Do tego przezywasz mnie gimbem. Ewidentnie system emocjonalny u Ciebie szwankuje. Coś Cię BOLI, Wielki Dziureksie?

hitman4334

Widzę, że się nie dogadamy. Kto tu coś mówi o damskim bokserze? Człowieku wyjdź z jaskini i czmychaj czym prędzej do podstawówki. Twój tekst o bicu nie nawiązywał do niczego, jak cała reszta Twojej gadki, a jedyną rzeczą, którą tutaj kogoś boli to Twoja dupa. Mnie niezmiernie cieszy fakt, że nadal nie doszedłeś o co chodzi w komentarzu o biciu.. Żyj dalej w błogiej nieświadomości i w swojej tępej otoczce i błagam skończ się poniżać.

Dziurexx

Doszedłem dawno temu, Dziureksie. Łudziłem się jednak, że to nie to o czym pomyślałem, że jednak nie do tego nawiązałaś. Ehh... Ale skoro jednak. Szkoda, naprawdę szkoda, bo tym samym okazałaś się prostsza i mniej lotna, niż z początku założyłem. Sama siebie poniżyłaś, bo pisanie do obcego człowieka o masturbacji nie najlepiej o Tobie świadczy. No, ale czego mogłem się spodziewać po osobie o nicku nawiązującym do dziury i marki prezerwatyw, to jakaś kryptoreklama?

hitman4334

Kryptoreklama Twojego umysłu. Żegnam.

Dziurexx

Dziwną masz taktykę: rzucić jakimś bezsensownym, nie odnoszącym się do naszej rozmowy, często obraźliwym, tekstem i od razu się wycofać. To postawa przegranego. Musisz się pogodzić z tym, że w bitwie na teksty poniosłaś porażkę. :* Buzi w czółko na pocieszenie. Paaa... :3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones