Gil KenanI

5,5
199 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Gil Kenan

Serio ten koleś podobnie jak M.Night zaczął od wejścia na sam szczyt swoim filmem Straszny dom, a potem zniżył się na dno swoim Poltergeistem.
A co o tym sądzicie?

Cyprian_Swiecki

Zwłascza nowy ''Poltergeist'' w jego wykonaniu był słabiuteńki ): - Chociaż uważam tam zawinił bardziej scenariusz.

buterfly

Dobrze, że juz nie kręci Fnafa ponieważ to był by równie zły film co "Ostatni władca wiatru" lub gorszy.

Cyprian_Swiecki

Cóż jednak jest współscenarzystą nowej wersji Pogromcy duchów, mam tylko nadzieje że odpowiedzalny za całość Jason Reitman nie pozwoli na dziwaczne pomysły Pana Kenana ;)

Co do aktorskiej wersji Awatara to teraz powstaje serial, wiec liczę że teraz tego tak nie sknocą :)

buterfly

A możemy porozmawiać o Fnafie?

Cyprian_Swiecki

Cóż wiem tyle film jest na podstawie gry, jednak nie miałem okazji zagrać i ocenić ;)

buterfly

Ja grałem. Pierwsza część jest naprawdę klimatyczną grą i strasznie trudną grą,przeszedłem 6 noc w 4 miesiące.Druga część jest wyprana z klimatu oraz bardziej jest łatwiejsza niż poprzednik.Trzecia część jest łatwa,ale z niektórymi nocami trzeba się namęczyć.Czwórka to najbardziej najstraszniejsza i najbardziej klimatyczna część całej serii.A" Sister location" to bardziej film sci-fi na wzór nowej "Laleczki Chucky".

buterfly

Przepraszam,za błędy w pisaniu.

Cyprian_Swiecki

Dzięki za komentarz i opisanie wrażeń - Jednak horrory to nie moja bajka, za pewno dlatego też unikami takich produkcji czy to filmów/seriali czy też gier ;)

buterfly

Ja natomiast jestem wielkim fanem filmów studia Blumhouse bo to od nich zaczynałem pierwsze kroki w świecie filmów oraz dysponują tym samym budżetem co filmy z lat 50,60 czy 70.

Cyprian_Swiecki

Ja oglądałem z tego studia tylko ''Naznaczonego'' z 2010 roku i średnio mi się podobał, miał swoje monety jednak niektóre duchy były zbyteczne ;)

buterfly

Polecam ci od tego studia takie filmy jak: "Paranormal activity","Whiplasha" czy nawet "Get out".

Cyprian_Swiecki

A teraz zauważyłem że oglądałem też ''"Whiplasha" tutaj fakt uważam film bardzo dobry :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones