Giuseppe Sulfaro

8,2
835 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Giuseppe Sulfaro

Kurde, jak ja zazdroszczę temu kolesiowi, że w wieku 16 lat odgrywał erotyczne sceny z Monicą Bellucci w "Malenie"! Wielka szkoda, że w większości wersji tego filmu są one wycięte. No nie mogę... W tak młodym wieku całować, dotykać i podziwiać ciało Monici... Za to ma gościu dychę u mnie. Farciarz jeden;)

Doomsday_Of_Kingpin

sam chciałem to napisać:) a sceny są piękne oglądałem wersje reżyserską achhhhh ta Monica:)

ucash

Dołączam się do tej opinii. Gość jest totalnym szczęściarzem, widzieć i dotykać najpiękniejszą kobietę świata...

aerozeppelin

w jednym wywiadzie Monica mowila, ze przy scenie pocalunku myslala, ze chlopiec umrze na zawal-tak mu serce walilo :)

Polecam wersje wloska filmu, prawie 20 min wiecej Monici :)

jezzezel

koles chyba był w raju
kumple w szkole niezle musieli mu zazdroscic

irokez1111

Swoją drogą to trudno się dziwić, że mu serce tak waliło, grać takie sceny z TAKĄ aktorką. I nie mówię tu tylko o urodzie, ale też o tym, że przecież on jest najbardziej znaną i największą włoską aktorką ostatnich lat.

nocna zjawa

Wcale mu się nie dziwię. Chyba sam padłbym na miejscu z podniecenia, a jeśli nie, to chyba nie mógłbym spać przez tydzień albo nawet miesiąc. 16 lat i widzieć przed sobą nagą Monicę Bellucci, a nawet ją dotknąć...

jezzezel

Od 2 min. - http://www.youtube.com/watch?v=LmIx-lUqd7w

jezzezel

A tak krótsza to jaka niby jest?:)

Private_Witt

Chodzi mi o Wloskie wydanie DVD. Czyli takie bez napisow, przeznaczone tylko dla Wlochow. Wszystkie inne (procz moze Koreanskich) maja cenzure i 20 minut mniej. Czyli USA, i te przeznaczone na Europe.

jezzezel

Można znaleźć na sieci to wydanie i polskie napisy ?

Private_Witt

Wątpię. Ale można szukać!

jezzezel

No znalazłem. Je opisana jako uncut version więc spodziewam się, że to ta. Napisy są ENG więc nie będzie źle. Niestety Cinema Paradiso wersji reżyserskiej do dziś dzisiejszego nie udało mi się obejrzeć bo nawet angielskich napisów nie znalazłem, a ja włoskiego ni w ząb.

Private_Witt

Oj coś mi się wydaje, że za każdym razem widziałem wersje bez cenzury. Każdy plik na torrentach opisany jest uncut lub final italian version a czas zgadza się z tym podanym na filmwebie.

Private_Witt

Uncut ma 109 minut, nie 92.

jezzezel

No przecież taki czas jest podany na filmwebie i imdb ;) -109 minut więc to normalna wersja, wersji z cenzurą nigdzie nie widziałem.

Private_Witt

Na torrentach znalazłam Malenę w wersji z angielskimi napisami, trwającą 1:48. To jest wersja reżyserska, natomiast tej, która ma 109 minut, nie znalazłam

Private_Witt

http://www.youtube.com/watch?v=k4hVat3TXsg Wersja reżyserska Cinema Paradiso z angielskimi napisami :)

katber_cp

o nie :/ to było pewne, że skasują.
Dołączam do poszukiwaczy wersji reżyserskiej !

Doomsday_Of_Kingpin

Koleś jest moim Bogiem.
Był w niebie w tak młodym wieku i wrócił.

Doomsday_Of_Kingpin

Widzę że nie tylko ja chciałem to napisać:) Zawsze mu cholernie zazdrościłem. Eeeeech...z taką kobietą jak Monica, przeżyć takie doświadczenie to lepiej niż trafić szóstkę w totka. To byłoby niesamowite przeżycie dla każdego dorosłego faceta a co dopiero dla nastolatka, więc nic dziwnego że serce mu waliło mu jak oszalałe podczas kręcenia scen z Moniką. Koleś był w raju jeszcze za życia

Ja również koniecznie polecam wersję reżyserską tego filmu. Nie wiem jak można było pozwolić na wycięcie tak wspaniałych i zmysłowych scen w wersji kinowej.

Dadelog

Hahaha ja też wszedłem to napisać;) Jak ktoś ma takie szczęście jak on to kogut mu będzie jaja znosić, a byk się ocieli, a jak ktoś nie ma szczęścia to wiadomo... największy farciarz w dziejach:)

Doomsday_Of_Kingpin

Z wywiadu wynika, że chłopak miał 13 lat, a nie 16 w momencie nagrywania tych scen. Ciekawe czy dzisiaj by to przeszło, bez oskarżeń o promowanie pedofilii itp.. Albo co by było, gdyby to 13 latka miała całować 35 letniego mężczyznę...

Doomsday_Of_Kingpin

Ten to miał się pięknie - tylko pozazdrościć. W jednym z wywiadów Giuseppe powiedział, że Monica Belluci była pierwszą kobietą, którą realnie zobaczył nago (źródło: http://www.kidinthefrontrow.com/2010/06/interview-with-giuseppe-sulfaro-star-of. html?m=1)

Doomsday_Of_Kingpin

Też mu zazdroszczę.

Doomiee

Nauczyłeś sie nowego słówka w internecie? Beka.

Doomsday_Of_Kingpin

Żony nie ma wiec może wolałby odgrywać sceny z Vincentem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones