Giuseppe Tornatore

8,4
1 953 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Giuseppe Tornatore

Mija właśnie rok od ostatniej produkcji Giuseppe Tornatore „La Corrispondenza”, która niestety nadal nie znalazła się w repertuarze polskich dystrybutorów. Może nowe projekty będą miały więcej szczęścia:
1. „GLANCE OF MUSIC” film o życiu i twórczości Maestro Ennio Morricone. Bardzo oczekuję tego projektu i mam nadzieję, że niebawem się pojawi. To mój ulubiony kompozytor więc tym bardziej oczekiwania są duże! Zwiastun już od dawna jest w sieci, a reżyser zapowiada, że w tym roku będzie premiera.
2. „GEEK” – produkcja, która będzie miała miejsce we Włoszech i … Japonii ! Pierwsze zdjęcia już ruszyły i zostały nagrane w Wenecji. Na razie mało wiem o scenariuszu. W obsadzie m.in. Yui Aoi. Co do muzyki też na razie cisza, ale mam nadzieję, że jak zawsze Maerstro!
3. W nurcie popularnych ostatnio produkcji telewizyjnych Tornatore zabrał się za serial pt. „Beati Paoli”. Powstanie on na podstawie powieści sycylijskiego pisarza Luigi Natoli. W założeniach 12 odcinkowa produkcja, na razie ograniczona do pilotażowego odcinka.
Jest już strona, którą prezentuje poniżej:
http://leonefilmgroup.com/film/beati-paoli/

Myśle, że dla fanów twórczości Tornatore to dobre wiadomości. Mam tylko nadzieję, że znajdą większe zainteresowanie dystrybutorów na naszym rodzimym rynku i nie podzielą losów ostatniego filmu reżysera. Pozostaje czekać i mieć nadzieję. Ja mam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones