Gordon Ramsay

Gordon James Ramsay

8,7
288 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Gordon Ramsay

Uwielbiam tego faceta. Ma świetne teksty. Wszystkie najlepsze teksty sobie zapisuję. Mogłabym nawet stwierdzic że jest przystojny. Hell's Kitchen to najlepszy program jaki kiedykolwiek oglądałam, - te jego teksty są zabójcze!Naprawde mnie one strasznie bawią. Czy ktoś wie jaki wysoki jest nasz gordon? Jeśli ktoś wie - niech pisze! pozdro:)

Anka_53

6'2''/182 cm

Ja_Alvin

A nie 188? NIe wiem,w każdym bądź razie powyżej 180cm.No i zgadzam sie z anką-jest przystojny :) Uwielbiam jak sie wścieka.Zupełnie nie wiem czemu,bo ogólnie nie lubie jak ktoś wrzeszczy :D

Anka_53

Może jego potrawy są dobre, ale to wielki cham i burak. Wyzywa Bogu ducha winnych ludzi i terroryzuje ich. Gdyby mi coś chociaż raz powiedział, to bym mu wygadał tak: "To gotuj sobie sam Ty stary zgredzie, poradzę sobie bez Twojej łaski!".

użytkownik usunięty
Hitek

Co sobota było "Hell's Kitchen". Chyba jedyny program rozrywkowy jaki oglądałam i mam nadzieję, że znowu będę mogła :) Masz racje, jego teksty są niesamowite! W poprzedniej edycji było coś takiego: Matt kroił mięso i wyszło mu, że jedno jest małe, drugie średnie, a ostatnie duże. A Ramsay na to: Zobacz! To jest tata, mama i dziecko! (ułożył te 3 kawałki od największego do najmniejszego) Tego nigdy nie zapomnę :)

Na jakim kanale leci "Hell's Kitchen"?????

użytkownik usunięty
Kokoner571

Wiem, że na kuchnia.tv są chyba nadal kulisy "Hell's Kitchen"... na TVN Style kiedyś leciał program... teraz już niestety nie :(

Teraz leci nowy program z Ramsayem xD
Na TVNstyle, wczoraj oglądałam jak darł się na jakiegoś kolesia bo miał przyklejony niebieski plaster na palec, zamiast białego xD
Ja pierdole, buhahaxD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones